Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális a testvér...

Szerintetek normális a testvérem? Beteg a kutyája, az állatorvos szerint akár száz ezrek is rá mehetnek! És nem akar költeni rá! Hagyja szenvedni!

Figyelt kérdés

Valami baj van a szívével, azt mondja, jó állatorvos, nem csap be, de nem tudja mi a gond, kell röntgen, ekg, meg mindenféle vérvétel, vizsgálat stb ez mind pénz, esetleg a műtét injekció, gyógyszer, stb. Ez sok tíz, akár száz ezer ft is. S kutya öreg, köhög, fullsdozik hónapok óta, 10 éves, igaz öreg azt mondja, bármikor meghalhat, minek költsön rá tíz, száz ezreket, ha lehet meghalt úgyis ha meggyógyult utána pár hónappal!

Normális az ilyen felfogás? Én a gatyám iy eladnám, ha lennd rá esély, hogy meggyógyítsam a kutyám, és enyhítsem betegséget!



2014. jún. 19. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyennek nem szabadna kutyát tartani. Én is hallottam olyanról, hogy nem volt pénz a gazdinak (idős asszony) gyógykezeltetni a súlyosan beteg kutyáját, és elaltattatta, de hagyni szenvedni embertelenség.
2014. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A mi macskánknak már ezer műtétje volt... és most dupla rákja van, a mája pedig a tüdejében. Mi már fél milliót 100% hogy elköltöttünk csak a műtéteire, és ha ezt is meglehetne így gyógyítani megtennénk...
2014. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy mindenkinek nincs ennyi pénze...
2014. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
12-es vagyok. Mi sem vagyunk gazdagok:'D De nekünk ő a családtagunk, ez olyan mintha semmit se tennél azért hogy meggyógyítsad egy rokonodat. Ha kell mindent eladnánk és úgy, de viszont szenvedni biztos nem hagynánk...
2014. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%
Én egy macskára még egy fillért se költenék, nemhogy félmilliót. Nem olyan nagy kár értem, mint egy kutyáért. Nem is ragaszkodik úgy a gazdájához, a macska inkább vadállat.
2014. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%
*érte jav.
2014. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Attól még annak a szerencsétlen állatnak is csak egy élete van, és ha egyszer befogadsz magad mellé egy macskát, akkor az ő életéért is felelsz. Ha ezt nem vagy képes agyilag felfogni, nem való neked semmilyen élőlény; se állat, se növény, se gyerek, se semmi.
2014. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

nem vagyok macskás, sőőőt....

de ha egyszer befogadnák egy cicát, és beteg lesz ugyanúgy küzdenék érte mint a kutyáimért, hisz ő is egy élet! Jó hülye felfogásod van mit ne mondjak, ha már nem tetszik neked had szenvedjen? Gratulálok -.-"

2014. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Amikor megveszed a kutyát,erre is kell gondolni hogy egyszer megbetegedhet.

A kutyát nem csak akkor kell szeretni,és nem csak akkor kell vele foglalkozni amikor egészséges.

persze Megértem,ha nincs miből,mert lehet hogy az illetőnek is fáj a szíve hogy nem tudja kifizetni...de hát..erre számolni kell.

2014. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló, a 12-es vagyok.

Mi sem vagyunk gazdagok, de nekünk a háziállatok olyanok akár a családtagok... Ez a cica akiről írtam sajnos elhunyt...

De ez az egész elv kérdése. És ennyi erővel legalább lenne már annyi igénye rá hogy elaltassa az nem kerül 100 ezrekbe, de ahogy én felfogtam ezt az egészet, őt nem nagyon izgatja, hogy mi van a kutyával, ő egyszerű állatként tekint rá, ami nagy hiba.

2014. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!