Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie-t lehet csak...

Border Collie-t lehet csak kint tartani?

Figyelt kérdés
...úgy értem, hogy nem jöhet be a házba.

2014. jún. 20. 19:59
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
77%
Igen,szerintem lehet, de sokat kell vele foglalkozni és rendesen le kell fárasztani.
2014. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
BC-nek nagy a bundája ami jó hogy nyáron hűti, télen melegíti viszont könnyen beleakad bármi, ezért sűrűn kellene így kefélni, fésülni, de ha rendesen levan mozgatba nyugodtan(ezalatt értsd azt hogy nem elég a kert, sétáltatni kell, és agyilag is lefoglalni, mivel nagyon értelmes fajta)
2014. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért az tudjad, hogy ragaszkodik nagyon a gazdájához. Én spec beengedném a helyedbe.
2014. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindjárt kapod a savat, hogy minek neked kutya ha nem engeded be. Nekem nagy testű kutyáim vannak, én sem engedem be őket.
2014. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
ha rendesen van tartva a kutya, napi séta, értelmi lefoglalás minden akkor kint is ugyanúgy elvan, az én kutyusom is főleg kinti (mert anyuék nem engedik hogy bent tartsuk) de néha beszoktuk hozni, de 1-2 óra elteltéve mindig kikéredzkedik
2014. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is nagyon értem a válaszokat. Mindenki azt írja, hogy "...de rendesen kell ám foglalkozni vele", meg "kell ám vele foglalkozni". Ennek abszolút semmi köze ahhoz, hogy kint, vagy bent van-e tartva. Aki nem foglalkozik vele, az bent se tenné, és a kintlét pedig egyértelműen jobban leköti, mintha egy lakásban tengődne.


Egyébként juhász fajta, semmi problémája nem lehet azzal, ha kint van.

2014. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól érzi magát kint, de ugyanolyan jól érzi magát bent is, mert gazdik, emberek mellett lehet. Fizikailag tökéletesen alkalmas a kinti tartásra, de ezesetben legyetek következetesek és sose engedjétek be a házba.
2014. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!