Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám pocakját túl...

A kiskutyám pocakját túl nagynak látom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Gondoltam a férgességre, de az nem lehet, mivel a tenyésztő is féreghajtotta, meg az orvos is adott neki 2x is féreghajtót. Nem tudom mi okozhatja. Megnyomkodtam neki finoman, de nem reagált rá semmit. Lehet, hogy csak én reagálom túl? Anyukám szerint beképzelem, de akkor is nagynak találom a pociját...

2014. jún. 23. 19:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A családom szerint minden rendben ezért nem akarják vissza vinni az orvoshoz. Ma voltunk ott, és kapott oltást is. Kérdeztem a hasát, de végén csak nem nézte meg... elfelejtődött. Mit tegyek? Hogy deríthetem ki, hogy férges-e? És már megvan az oltás! Úgy tudom, hogy ha férges a kutya hatástalan lesz...
2014. jún. 23. 21:39
 12/15 Akiteki ***** válasza:

Nem lesz hatástalan, emiatt ne izgulj.

Mindig kérdezd meg az orvost, milyen féreghajtót ad neki.

Mert nem mindig ugyanazt kell adni, jobb váltogatni.

2014. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát köszi, én is remélem, hogy nem lesz hatástalan. A tenyésztő ezt mondta, aztán ki tudja ebből mi igaz! XD

Vettünk féreghajtót és jövő héten ismét féreghajtom. De abban bízom, hogy nem férges... Ez lenne a legjobb opció. De minden eshetőséget számításba kell venni

2014. jún. 24. 08:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Melyik kennelből van?

Ilyen hülyeséget tenyésztő nem mondd...

De ha ti adtátok be neki a 2. oltást,akkor nem tenyésztőtől hoztátok a kutyát,hanem inkább szaporítótól.

2014. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem a másodikat, hanem a következőt. Úgy értettem, és az is lehet, hogy félreértettük a tenyésztőt. Lehet úgy gondolta, hogy a férgessé csak legyengíti. De törzskönyves, és láttuk a szülőket is, kaptunk kezdőcsomagot tehát minden rendben volt, és csak 8 hetesen hoztuk el.
2014. jún. 24. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!