Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan rossz táp a royal...

Miért olyan rossz táp a royal canin?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam már itt, hogy az rc nem jó, brittel kell etetni vagy acanával, mert az sokkal jobban megéri... Hát nem tudom, én ezzel etetem a kutyám kölyökkora óta, sőt már a tenyésztő is ezzel etette mielőtt hozzám került, és makk egészséges, szép fényes a bundája, stb. Persze ez nem csak a tápon múlik, de akkor sem értem. Egyébként én már próbáltam sokszor "áttérni" más tápra, és ez volt az egyetlen amitől nem volt hasmenése vagy egyéb. Persze ez nyilván egyénfüggő, lehet hogy más kutyának az vált be.

De visszatérve a témára: miért szidják annyian ezt a tápot? Illetve értem én, hogy van nála jobb, de azért a pedigrénél és társainál azért még jobb, ugye? :D



2014. jún. 23. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Érdekes!Felfogadtam nem olvasok többet itt semmit mert nagyon sok a rossz információ,a sok okoskodó!Énnekem azt mondták RC nagyon jó táp,a Whiskas a legrosszabb..én a cicáimat Royal caninnal etetem,és csirke hússal..még megpróbálom a Husset,nagyon dicsérik..erről ennyit!
2014. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!