Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy még nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
Kiskutyusom 6hónapos és egyáltalán nem szobatiszta.Néha néha sikerül lent a nagydolog.Már sok modszert kipróbáltam,sokat és sokáig vagyunk lent.Dicsértem ,jutalmaztam ha sikerült lent.Ha fent összeszidtam.Már kezdek belefáradni.És szégyellem is ha éppen vendégségbe vagyunk és odatesz.Érdekes,hogy a trükköket egyböl megtanulta.Űl,Fekszik,Marad,Ha játékból lelövöm halottnak tetteti magát.Csak ez a fránya kakilás nem megy.
2010. jan. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert!

Az én mopszom 8 hónapos volt mikor először kikéreckedett!

2010. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tamar Geller: Kutyaszeretet

Ebben a könyvben is van szobatisztasági fejezet.


Bár nekem nem igazán tetszik az a megoldás amit javasol, azért olvasd el.


A könyv maga nagyon bejött. :-)

2010. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind ketötöknek köszönöm.Elolvasom!
2010. jan. 4. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább Jan Fennell.

*****


Nekem megvan Tamar és Jan könyve is. Nekem egyenes visszataszító egy-két dolog, ami Tamar ír, bár vannak jó ötletei, de a szobatisztasággal kapcsolatos rész szerintem nagyon gáz. Számomra Jan Fennell a no1.


Könyvei:

Hallgassunk a kutyánkra (ezt linkeltem be)

Tanuljunk meg kutyául

A kutya legjobb barátja


Olvasd el, nagyon jók!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint én :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__579285-kiskut..

Enyém is ennyi idős, a másik kérdésben is írtam választ. Majd kinövi, lehet még nem olyan fejlett, hogy vissza tartsa.

Jelezni szokott amúgy?

Adj neki jutalomfalatot, ha lent végzi a dolgát!

Enyém is van, hogy nem akar lent kakilni, de ha alaposan lemozgatom, aztán labdázás után még kicsit sétálgatok vele, akkor összejön. Próbáld ki, hátha. Mert ugye tudjuk: evés, alvás, játék után jön meg az inger. :)

2010. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!