Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igényeim alapján mit...

Az igényeim alapján mit javasoltok, milyen fajta kutya lenne nekem ideális?

Figyelt kérdés

- közepes, nagyméretű

- ne fogadjon szót akárkinek

- legyen meg egyedül is ha épp nem lehetek vele

- védje meg a házat


Minél többet írtok annál jobb! előre is köszönöm!


2014. jún. 25. 21:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A boxer nagyon nagyon erős és akaratos kutya! Ha egy erős, akaratos legalább 20 éves fiú vagy, akkor mehet a boxer, de vigyázz velük mert szív és érrendszeri betegségekre hajlamosak. A németjuhásszal meg az a baj hogy agyon van szaporítva, úgyhogy inkább fizess érte 2x annyit, de akkor az legyen tuti fajtiszta és egészséges.
2014. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nahát eddig én csak jót hallottam a boxerről
2014. júl. 5. 22:45
 23/24 anonim ***** válasza:
Van egy barátom akinek boxere van, együtt sétáltatjuk őket, csodálatos, okos, kedves kutya, de keménykezűen kell bánni vele! Igaz rá hogy tényleg boxol, hátsó lábra feláll, mellső lábaival boxol. Nem bánt, de sokszor még mindig kisbabának hiszi magát, simán ráugrik az én picikémre, mert azt hiszi hogy ő a kisebb. Szóval tényleg csak egy erős és következetes férfinak ajánlanám.
2014. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

és az akitáról meg a csauról tudsz nyilatkozni?

neten már annyit olvastam róluk, személyes tapasztalatra/véleményre vagyok kíváncsi

2014. júl. 6. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!