Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese mellé labrador?

Bichon havanese mellé labrador?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves,ivartalanított kan kutyusom.Valamelyik kutyával jól kijön, amelyik túl "rámenős" azt nem bírja... Kinéztem menhelyről egy 8 éves, ivartalanított szuka labi kutyust...kép és leírás alapján beleszerettem, amúgy is régi vágyam egy labrador...Ti be mernétek vállalni?

2014. jún. 26. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, de sipparának igaza van. Amíg a bichonod neveletlen, ne vigyél oda másik kutyát. Amúgy sem fogják kiadni neked a kutyát úgy, hogy odamész, és el akarod vinni.
2014. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem neveletlen a kutyám...csak érdekel a lelki világa, mert eddig ő volt egyedül, most meg egyszer csak beköltözne egy másik kutya is...Nem hiszem, hogy bármilyen "látható" probléma lenne, mert abszolút nem agresszív, egy kicsit se, de lelkileg attól még nem biztos, hogy jól esne neki, hogy egy másik kutya is velünk él, de biztos én képzelek bele túl sok érzelmet a kutyámba, na mindegy, gondolom nem vagyok akkora "kutyaguru", mint Ti, csak szimplán szeretem őket nagyon, és nagyon megsajnáltam azt a kis szerencsétlen kutyust, akit 8 évesen nem tudom ki fog örökbe fogadni és eljátszottam a gondolattal...ennyi. Ja,a bunkó,kioktatós hangvételű irományodra Sippara, meg ne lepődj meg, ha hasonló hangvételű választ kapsz...
2014. jún. 28. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!