Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes labradort mivel...

11 hetes labradort mivel foglalhatnek le 4 orara?

Figyelt kérdés
Negy orat egyedul van. Mivel foglalhatnam ot le? Mi az amivel eljatszana es nem mason jarna az esze hogy mit tehet tonkre? Koszonom a normalis valaszokat
2014. jún. 26. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő méretű ketrec. Benne víz és rágcsálni való.
2014. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zarjam be? Attol nem lesz depreszios? :( nem fogja rosszul erezni magat tole?
2014. jún. 26. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:

először csak szoktassátok hozzá, aztán idönként hadjátok magára benne, először negyedóra, aztán fél, aztán 1 stb...

ki kell birni 4 órát, addig szundizik, raktok be mellé enni, inni meg egy játékot, puha pokrocot és kész :)

2014. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott kapjon enni is. Nyitva lehet hagyni egész napra az ajtaját. A kutyák legtöbbje a ketrecet használja pihenő helynek is egy idő után. A bezárást, ahogy előttem írták, szoktatni kell. Mielőtt elmentek, alapos lefárasztás ajánlott :))
2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Rendben. Kiprobaljuk majd. Tudjatok kabelt kezdett meg. Ezert felek.. csak nem akarom hogy szomorkas legyen hogy bezarom ot :(
2014. jún. 26. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:

A lényeg inkább az, hogy te ne legyél szomorú, ha esetleg ki akar majd jönni, mert akkor azt fogja hinni, hogy tényleg borzalmas dolog bezárva lenni.


Ha nem tudod a kábeleket eldugni, vagy a kutyát olyan helyiségben tartani, ahol nincs kábel, a szobakennel jó megoldás lehet, mert olyan dolog nincs, ami egy kölyköt négy órára lefoglal.

2014. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem.rendben koszonom szepen a alaszokat.
2014. jún. 27. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
sikerült a beszoktatás? hogy viselte?
2014. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A ketrecrol lemondtam. "Elzartuk" ot es ket szobaban tartozkodik. Ott nem tud kart tenni. Megszokta hogy akkor van masik szobakban ha mi is. :) nagyon okos.
2014. júl. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!