Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha kóbor kutyával...

Mit tegyek, ha kóbor kutyával találkozok az erdőben?

Figyelt kérdés

Reggelente egy erdőben szoktam futni egyedül. Már háromszor is előfordult velem, hogy nagyon morgós, agresszívnak tűnő, szerencsére viszonylag kis termetű gazdi nélküli kutyákkal találkoztam.

Eddig sikerült higgadtnak maradnom, kissé lassítva a tempómon elhaladtam mellettük. De volt már, hogy az egyik egy darabig követett, sőt olyan is, hogy teljes erőből futott felém, de szerencsére nem jött nekem, hanem kikerült. Egyre jobban kezdek félni tőlük. Van valamilyen más biztos megoldás a távol tartásukra? Vagy az egyetlen módszer a higgadtság megőrzése, vagy a másfele futkosás?

Köszi!


2014. jún. 27. 00:02
1 2 3
 21/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nagyon jókat írtak a többiek!!!

Lényeg, hogy csak akkor hatásosak a technikák, ha belül TÉNYLEG úgy érzed, hogy "ha idejössz, tuti kicsinállak"...a kutyákat nem lehet átverni

2014. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!