Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes csivavam mar...

Miss alezandra zeb kérdése:

Van egy 9 hetes csivavam mar mindent meg probaltam de sehogy nem akar szobatiszta lenni mit tegyek? Az utcan meg nem akar semmit csinalni allandoan sir hogy vegyem fel

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 15:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mi mindent probaltam ki ? helyhez szoktato spray-t , kutyus pelust,es lezidom ha bent vegzi a dolgat, es meg dicserem ha , kint . Nem vagyok hulye tudom , hogy senki nem egy nap alatt tanul, de nem kritikat kertem hanem tanacsot. Nem veszem fel mindig ,de ha egy idoutan elfarad ,mivel nagyon szeretem ,persze, hogy fel veszem. igen minden lehetseges oltast megkapot es meg varmeg ra par.azert sir hogy vegyem fel mert fe'l.
2014. jún. 28. 13:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Spre?? Ne pisiltesd pelusra! Garantalom, hogy nem farad el, csak hisztizik. Ne vedd fel es kesz. Ahogy visszaertetek, aludhat.
2014. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Helyhez szoktató spray nem kell. Kutyapelenka nem kell. Dobd ki a fenébe, minden kutya képes arra hogy felnőtt korában 8 órát visszatartsa a dolgait, semmi szükség rá hogy pelenkája legyen. A pelenka lényege az, hogy a kiskutyák alá tegye a tenyésztő mikor megszületnek, és még egyáltalán nem képesek a vizelet/széklet visszatartására, csak sokan félreértelmezik és azt hiszik felnőtt kutyáknak kell hogy állandóan tudjanak hova üríteni, de ez tévhit. Ha bent végzi a dolgát TILOS leszidni, hiszen nem tehet róla, ráadásul még egy kisbaba szintjén van. SOHA NE NYOMD BELE AZ ORRÁT, és ne ha nem kapod rajta ne szidd, úgysem érti. Ha rajtakapod akkor egy határozott NEM!, majd megfogod és gyorsan kiviszed, majd vársz míg befejezi.

Ne vedd fel, mert nem fárad el, hisztizik. Ha te minden hisztinek engedsz már ilyen korban, nagyon hamar a fejedre fog nőni. Te vagy a falkavezér (mármint nálatok nem, de annak kéne lenned) az van amit te mondasz, ő követ. Most viszont az történik, hogy ő akar valamit, kihisztizi magának, de pedig mint egy jó szolgáló meg is csinálod amit vár tőled, így a vezér már most is ő. Biztos vagyok abban hogy szereted, de ezzel a szeretettel ártasz neki. Nem anyukára, dadára van szüksége, mert full stresszes lett attól hpgy neki kell vezetnie téged, mivel te alkalmatlan vagy a falkátok élén állni, és neki kell ellátni ezt a feladatot.

2014. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!