Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt és remeg a hathetes kis...

Hányt és remeg a hathetes kis kutyám mit tegyek (tegnap kapott oltást és most került hozzánk)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a dokihoz!
2010. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha 24 órán belül nem javul semmit mindenképp vidd dokihoz. Az is lehet, hogy a rengeteg új inger miatt történik ez, csinálj neki valami meleg otthonos, rejtett sarkocskát, próbálj játszani vele, de ha nem akar ne erőltesd. Ha van valami a régi otthonából, egy játék, egy rongy, valami ami még mama-szagú lehet, azt tedd be az ágyacskájába.
2010. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
milyen fajta a kutyusod?
2010. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kapott esetleg féregtelenítőt?Az oltás helye is fájhat,a remegés lehet emiatt is.A hányás új kaja miatt is lehet.De a legjobb,ha nem múlik,hogy lássa doki!
2010. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A kutyus tacskó keverék(neve Milka), most éppen alszik itt van a testvére is együtt jól el vannak.De a tesójának nincs semmi baja eszik iszik rendesen. Bár Milka nagyon anyás volt,lehet őt ezért jobban megviseli a dolog.
2010. jan. 5. 12:21
 6/22 A kérdező kommentje:
és még egy kérdésem lenne, hogy vegyem rá az ivásra? minden folyadékot kihányt. és csak akkor ivott amikor látta hogy a testvére is iszik.de akkor is fele annyit(azt is a hányás előtt).
2010. jan. 5. 12:26
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem vidd vissza a dokihoz,ő majd ad neki valamit,nehogy kiszáradjon a kis bolond:)bár ha szomjas,talán iszik majd.próbáld valahogy itatni.de a legjobb,ha a dokival konzultálsz.
2010. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
az ivásra én úgy vettem rá az enyémet, hogy bemártottam a kezem a vizébe és engedtem, hogy az ujjaimról nyalja a vizet, amikor nagyon beteg volt. nem gusztusos, de mégis valamennyi viz jut a szervezetébe.Egyébként érdeklődöm azóta van-e javulás az állapotában? üdvözlettel ági
2010. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Az utobbi hozzászólással teljesen egyet értek akkoris folyadékhoz kell juttatni ha az nehéz vagy mindig kihánnya és vissza az orvoshoz amijen gyorsan lehet!
2010. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
változatlanul csak fekszik, most összebújt a tesójával nem remeg, de észre vettem hogy nem tud kakilni, nyög és sír közben de nem sikerül neki.
2010. jan. 5. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!