Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt és remeg a hathetes kis...

Hányt és remeg a hathetes kis kutyám mit tegyek (tegnap kapott oltást és most került hozzánk)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 11:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azonnal doki, mert beteg a kutya! Belehalhat, ha késlekedsz!
2010. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
DOKI!DOKI!DOKI!!!!!!!!!!!!!!!!!AZONNAL!ÉS MAJD ÍRJAD MEG LÉGYSZI,HOGY MI VAN A KUTYIVAL.
2010. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Elviszem dokihoz meg várom a szüleimet és kocsival elvisszük mert ebbe a hidegbe még megfázik.este majd megírom hogy mi van vele és mi a baja.Köszönöm a segítséget mindenkinek.
2010. jan. 5. 13:39
 14/22 anonim ***** válasza:

Hathetes kutyus mit keres az anyjától elválasztva? 8-9 hetes koráig az anyjával kellett volna maradnia!


Így van, azonnal orvost neki. Nem tudod, az anyja le volt-e oltva a fontosabb betegségek ellen, vagy csak veszettség elleni oltást kapott?

2010. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az anyukája be van oltva minden ellen.
2010. jan. 5. 15:00
 16/22 A kérdező kommentje:
És kérdésedre a válaszom azért lettek elválasztva,mert már rendesen ettek és ittak és az anyukájuk már nem díjazta azt hogy az 5kölyök rajta csüng...volt rá példa, hogy megtámadta őket mert féltékeny volt, hogy nem őt simogatják,és nem csak játszott velük.
2010. jan. 5. 15:11
 17/22 A kérdező kommentje:
Az állatorvos azt mondta semmi baja egészséges maximum egy kis gyomor rontása van.kapott egy kis szurit. Azt is mondta hogy estére teljesen jól lesz.:) Köszi mindenkinek mindent.
2010. jan. 5. 16:09
 18/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megjegyezném az oltóanyagot és gondoskodnék róla, hogy többet ilyet ne kapjon. Mert akármit mond az orvos, közvetlenül oltás után ez szinte biztosan allergiás reakció!
2010. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Itatásra még jó módszer: a vizébe egész kevés, 1/10-nyi tejet öntesz. 10/3-4 kutya fosást kap a tejtől, de egy próbát megér. Azért csak ilyen pici tej kell, mert amúgy valóban nem a kutya itala a agyon pasztőrözött tehén tej, de a szagát megérzi a vízben.

(Az én kutyum menhelyről volt, igaz már 2 hónapos volt akkor, ha nem kapom ezt a tanácsot infúzióra kellett volna tenni.)

2010. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én kutyámnál is így kezdődtek, az orvos is azt mondta,hoy megjavul pár nap még is meghalt..nem bántás, csak féltem!! vigyázz rá
2010. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!