Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem lesz baja...

Mit tegyek? Nem lesz baja vagy valami?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos beagle kan tricolor kutyám, meg egy 4 éves beagle kutyám..és nem figyeltem egy percre mert hívott valaki..és a kiskutyám.aki most pedigree tápot eszik reggel emg este..véletlenül amikor nem figyeltem odament és ette a nagykutya tápját..nem tudom mennyt evett de odafutottam hozzá és elhoztam onnan! Mert a kiskutya a pedigree tápot eszik csak még eddig!
2014. jún. 28. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz :D
2014. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dehogy lesz, semmi baja, nekünk már 8 hetesen nyalogatta a nagykutya tápját
2014. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne adj neki Pedigreet, mert semmi tápértéke nincsen. Válassz inkább Britet, Joserat, Taste Of The Wildot vagy Dog Chowt.
2014. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kutya gazdája mondta hogy eddig evvel etette és ezt adjunk neki mert ehhez van hozzászokva!

Csak attól félek hogy pár percig nem néztem oda és nem tudom biztos megevett fél tányérral! pedig nem szabad mert gyenge a szervezete..mert 2 hónapos sincs még! most lesz jövőhéten 2 hónapos!

2014. jún. 28. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
ennyi idősen el se hozhattad volna...a táp lehet a legkisebb baja, törvényben van hogy 8 hetes kora előtt nem hozhatod el...és egy rendes tenyésztő nem eteti olyannal mint a pedigree...hamar szoktasd át egy kölyköknek szánt rendes tápra, már előttem irtak példákat
2014. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
És az ilyennek van 3 kutyája...
2014. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Inkább attól lesz baja, ha ilyen hulladékkal eteted a kutyáidat. Adj nekik minőségi tápot vagy főzz nekik....
2014. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hulladék pedigree juniorral etettem amit megis eszik.ha kiskorától kezdve azzal ettetik biztos nem lesz baja..
2014. jún. 28. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Az nem számít, h mikortól eteted vele. NINCS TÁPÉRTÉKE! Se a Pedigreenek, se a Chappynek, se a Darlingnak, hiába jó a reklámjuk!
2014. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem attol jó egy táp ha agyon van reklámozva a tv-ben, hanem ha rendes tápértéke van,vitaminok vannak benne, nem vágóhídi lenyomozhatatlan maradék,és ízfokozók...
2014. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!