Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem lesz baja...

Mit tegyek? Nem lesz baja vagy valami?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos beagle kan tricolor kutyám, meg egy 4 éves beagle kutyám..és nem figyeltem egy percre mert hívott valaki..és a kiskutyám.aki most pedigree tápot eszik reggel emg este..véletlenül amikor nem figyeltem odament és ette a nagykutya tápját..nem tudom mennyt evett de odafutottam hozzá és elhoztam onnan! Mert a kiskutya a pedigree tápot eszik csak még eddig!
2014. jún. 28. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A pedigree tap szar. Tele van izfokozoval, vagohidi hulladek van benne, es karos a kutyak szervezetere, ugyhogy jobb, ha egy eukanuba medium junior vagy meg jobb, ha acana gabonamentes tapra valtasz, ami a kutyadnak megfelelo.

Pedigreerol olvastam, hogy kb 300 kutyagazdi pereli folyamatosan a ceget halalesetek, fogszuvasodas es mas egeszsegugyi betegsegek miatt.

Az en kutyakolykom is azzal etette a szaporitoja, aztan ahogy elhoztam, eukanuban neveltem tovabb. Azonnal megette, nerm volt tole beteg, 1 eves koraig csak azt kapott. Mostmar acanat kap. Szep kifejlett, izmos.

2014. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal: NE etess Pedigree-vel! Az a táp szemétből van, de ha nem hiszed el nekünk, olvasd el magad az összetevőit a csomagoláson.
2014. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!