Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszettség valaki adjon...

Veszettség valaki adjon tanácsot kérem! Hogyan bizonyitható be, hogy nem veszett?

Figyelt kérdés
Ha a kutyának nincs meg minden oltása és kuvan kötve , és megharap egy kisfiut ,hogy kismotorral odagorul hozzá, akkor a veszetséget csak ugy tudják megállapítani,hogy elaltatják és agyvelőböl mintát vesznek? ..csak van rá más megoldás! Én tudom , hogy nem veszett., de ez nem ment fel semmi alól

2014. júl. 2. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

és a vallásod miatt nem oltatod be? hogy mondhatod, hogy mindene megvan, amikor pont az életét védő vakcinákat nem kapja meg?!?

személyid sincsen a vallásod miatt? miért ilyen nehéz megérteni, hogy a mikrochip a kutya és a gazda érdekeit szolgálja?

2014. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az oltást nem kaphatta meg mivel csak olyan kutyát oltanak aki megkapta a chipet.

Sajnálom emberek vagyunk mindenki másképp látja. Én megvetem a chipet. Eddig is megvoltak a kutyák chip nélkül , ez egy új törvény... oké , hogyha elveszik stb jó. De most aki városba panelba tartja mint éniss hol szökne meg !? Mindig pórázon tartom mivel szabadon nem is lehet.

Én igy gondolom. Más meg ezt veti meg.

2014. júl. 7. 19:54
 13/14 anonim ***** válasza:
a chip nem árt a kutyának, ez ugyan olyan, mintha a nyakörv bilétát tették volna kötelezővé... ráadásul eddig is regisztrálva voltak a kutyák az állatorvosaiknál, csak nem egy egységes rendszerben. nem értem a kereszténység ezt hol ítéli el, mindenesetre nagy marhaság, amit tettél, és ha karanténozzák, a kutyád látja kárát. meg egyébként is, mert a védőoltások nélkül a fertőzések ellen sincs sok esélye.
2014. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

" Én tudom , hogy nem veszett."


Mégis honnan tudod? Amíg lappang nem látszik.


Amúgy volt már aki túlélte a veszettséget.

2014. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!