Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát láttam?

Milyen kutyát láttam?

Figyelt kérdés

Testalkatra, formára egy az egyben havanese. A szőre le volt vágva,csak a farkán és fülén hagyták hosszúra. A feje szinte teljesen fekete volt, a hátán volt még két nagy fekete volt és a többi fehér alapon fekete pöttyös, mint egy angol szetter bundája. Hasonló a merle színhez, de mégsem egészen az. A szeme pedig olyan kék volt mint egy huskynak. Valami nagyon nagyon jól sikerült keverék lehetett vagy van ilyen fajta? Főleg a szeme miatt kérdezem, mert kistestű kutyában ilyen szemeket még nem láttam.

Egy bolt előtt volt kikötve, a gazdáját ezért nem tudtam megkérdezni. Már bánom, hogy nem fényképeztem le.


2014. júl. 4. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Orlandói szetter
2014. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy olyan a színe, mint egy szetternek, attól az a kutya még kicsit sem hasonlít a havanese-re. Bichonok viszont lehetnek foltosak is, a szeme pedig genetikai okokból lehet kék. Én kék szemű tacskót láttam már. :) De lehet, tényleg csak egy jól sikerült utcai vegyes. Ha esetleg nem csak átutazóban voltál a városban és látod még egyszer, tényleg lőhetnél róla egy képet, különleges kutya lehet.
2014. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!