Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az szerintetek hogy...

Miért van az szerintetek hogy a kutyám nem eszik meg semmiféle tápot? Sokfélét kiprobáltunk már de egyiket sem akarja:S egyébként 7hónapos westie.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Miért, mert minden táp egy nagy sz*r!!! Adjál neki marha tudőt és azt figyeld meg!
2010. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
fogd a kutyakaját és keverj hozzá meleg vizet hogy puhább legyen. ne forrót!!! és ha tudsz konzerv kutyakaját is rakj bele. 5 kutyánk van egyik sem ellenzi és egészségesek!!!
2010. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%

Az enyém sincs túlzottan oda érte, de kap hozzá keverve mindig valamit: tepertőt, májkrémet, kutyakonzervet stb. Úgy már megeszi.


De én nem javaslom, hogy vízzel öntsd fel a kaját. Az enyémnek nagyon ment tőle a hasa...

2010. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél egyet amire telik, rakd elé etetéskor, majd vedd el 15 perc múlva. Következő etetésnél ismételd meg. És ne nassoltasd közben. Majd ha éhes lesz eszik. Sem a nevelésnek sem a gyomornak nem tesz jót a váltogatás.
2010. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%

17:51 mi 2 éve vizezzük a kaját. hogy miért???

1. puhább lesz töle, nem kell anyit rágni.

2. fogj mneg egy darab kutyakaját. dugig van porral a külseje. Na ez kaparja a kutya torkát és vizzel ez nem történik meg.

2010. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Én is csak azt tudom tanácsolni: keverd össze valamivel!

Tészta,víz,dobozos kaja,ételmaradék...

2010. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
11%
Itt senki sem főz a kutyájának? Mindenki a táppal kínozza?
2010. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Bmeg jó hogy már ezért is állatkínzó lesz az ember! xD Nekem nincs pénzem színhúsra amit én eszek néha, mert csirkelábbal meg kacsafejjel nem fogom tömni. Azon kívül azt az időt inkább a kutyáimmal töltöm, sőt még a hűtőmbe sem férne el annyi kaja amennyi kell nekik. Elnézést hogy inkább egy márkás tápot adok nekik. Érdekes módon semmi bajuk. Úgyhogy szerintem ne okoskodj itt kínzással.
2010. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Ja és az elfajzott kutyáim imádják, ellenben pl egy nyers húsdarabra rá sem néznek :D
2010. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Én a régi kutyánknak mindig főztem. MINDEN este meleg kaját kapott 14 évig. Bocsánat, de meguntam, hogy melegítgetni kellett, meg főzőcskézni. Ha viszont tápot adtam neki akkor nagyon ment a hasa, így kénytelen voltam. Most a kölykünknek tápot adunk kiegészítve valamivel. Telejesen jól fejlődik.

Szerintem az a kínzás ha valaki semmit nem ad nekik enni... -_-"

2010. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!