Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az szerintetek hogy...

Miért van az szerintetek hogy a kutyám nem eszik meg semmiféle tápot? Sokfélét kiprobáltunk már de egyiket sem akarja:S egyébként 7hónapos westie.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az egyiket sem akarja nem egyenlő azzal hogy semmit sem eszik mert kap helyette mást, sajnos igazatok van a kutya nem hülye és tudja hogy van más ami finomabb minden mást megeszik egyébként ami nem táp.. csak elég gyakran megy a hasa és félek hogy valami baja lesz.

egyébként nincs gondom azzal hogy főzzek neki

de talán mégis a táp lenne a legjobb megoldás persze nem állandóan.

Ja és egyébként összekevertem már konzervvel,főzelékkel,levessel,joghurttal és akkor sem eszi meg ám csak lenyalja rola azt ami neki izlik:(

megfogom probálni ezt a módszert hogy elveszem elöőle ha nem eszi aztán a következő etetésnél újra

remélem sikerülni fog végre:)

ja még annyi h "márkás" tápokat vettem...

2010. jan. 8. 15:15
 22/29 anonim ***** válasza:

Én az előző kutyáimnál nagyon a táp ellen voltam.

A mostani kegyetlenül válogatott,már a frissen sült marhahús sem volt neki elég jó.Volt,hogy minden nap megpróbáltam a húst,nem ette,pár nap után már a hűtőben is megromlott,dobhattam ki.Erre nekem sajnos nincs pénzem.

Ezt meguntam,most főleg tápot kap,márkásat persze.

Érdekes módon az első napokban nem ette,utána rákapott,és azóta szebb a szőre,jobb a kondíciója.

Minden nap elérakom és előtte van 15 percig,ahogy ezt fentebb is javasolta valaki,és eszi.Ha nem,majd megeszi másnap.

2010. jan. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
0%
Ha nem eszik meg valamit az azért van, mert felismeri mi jó neki és mi rossz. Ne erőltesd rá, mert úgysem fogja megenni és ezzel mégjobban megutálja az egészet...
2010. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm dolgozott az Eukanuba magyarországi képviseleténél. Ingyen dobálták utána a nem olcsó tápokat. Ő díjnyertes kutyákkal foglalkozott, volt neki otthon 3, és mindemellett főzött rájuk. Én ebből levontam mindent, ami levonható, gondoltam megosztom Veletek is!
2010. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy megy a hasa... Ez lehet az össze-vissza kajától. A kutyát nem változatosan kell etetni, hanem úgy, hogy minden etetésnél megkapjon minden szükséges tápanyagot. Az emésztőrendszerük olyan, hogy ha rááll egy bizonyos táplálékra, akkor működik jól. Változatosság = hasmenés.
2010. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

azért nem eszik ,mert el van kényeztetve !!!!!!!!!

ne adj neki kaját 2 napig!

futtasd-fáraszd-játsz-vele , de semmi kaja !!

aztán napi 2 × etetés.

reggel és este, de csak a fárasztás után.

dolgozzon meg az a kutya a kajáért !!

és láss csodát !!:)

meg fog enni szinte bármit .

( azért kíváncsi lennék,hogy mivel motiválod a kutyát ???)

csak labdával nem lehet egy 7 hónapos kölyköt tanítani !!

2010. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

1. táphoz májkrémet kavarsz a szaga is ellenálhatalan lesz és ízes

2.csirkefarhát , csirke szív meg ilyesmik piacon olcsón (nem romlott hanem megbízható helyről) szerezz ilyeneket és egy kis vegetával főzd meg párolt répa meg ilyenek és a levét meg tedd el és ha elfogyott a hús a tápra öntsd rá a hús levét

3.házi kosztal keverd össze (persze nem romlottal)


Legyen változatos az étrendje

2010. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
előző vok és ha nem nyúl hozzá fél órán belül vedd el tőle és a következő etetésig nincs kaja megfogja enni hidd el
2010. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Mostmár kb 3 nap után megeszi a tápot de szenvedés volt nekem is végignézni h nem kapott semmit de igazatok volt és köszönöm:)

egyébként most Acana tápot kap csak az a baj h csirkés ami a westeiknek állitólag nem jó de sajnos mindezidáig a sok közül ezt sikerült megetetni vele ugyhogy nagyon remélem semmi baj nem lesz:)

köszönöm a válaszaitokat mégegyszer!

2010. jan. 13. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!