Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás etikett! Szerintetek...

Kutyás etikett! Szerintetek is bunkóság más kocsijának a kerekét lepisiltetni a kutyával?

Figyelt kérdés
Egyik szomszédom csinálja ezt, hogy szándékosan lepisilteti a parkoló autókat a kutyájával.A mienket is.Nekem is van kutyám,de én sosem csinálok ilyet.Szerinte ebben nincs semmi rossz, mert az utcán áll a kocsi és a kóbor kutyák is lepisilhetik....Mondtam már neki, hogy ez nem így működik, de nem érdekli.Én vagyok csak ilyen, vagy más szerint is ez nem normáls dolog?

2014. júl. 8. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem normális dolog. Az illető vagy nagyon hülye vagy egyszerűen irigy amiért másoknak van kocsija neki meg nincs vagy egyéb okok miatt is irigy lehet. Szórd meg a kereked darált borssal és többet se fog oda menni az a kutya.
2014. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Én direkt nem ösztönzöm a kutyát, hogy pisilje le őket, mert szerintem sem jó. Igyekszem elvinni az autók közeléből, de ha véletlen egy évben 1x úgy sikerül, csak ezért nem rángatom arrébb pisilés közben, mert az, gondolom, neked sem tetszene, ha valaki pisilés közben a nyakadnál fogva húzna.

Egyébként egyetértek veled, nem valami szerencsés dolog. De látod, hogy nem lehet vele beszélni. Ha engem megkértél volna, én elnézést kérnék, és nem csinálnánk többet, de ő, úgy tűnik, ez a "ki ha én nem" típus.

2014. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
18%
"Szándékos lepisiltetés" nem létezik. A kan kutya lepisil mindent..házfalra se pisilhet, kocsikerékre sem..tényleg hova pisiljen? Zöld terület nem mindenhol van 1perc távolságra. És igen igaza van minden arra járó kutya le fogja pisilni a kocsikereked kár ezen túráztatni magad.Vagy kiállsz napi 24 órat a kocsid mellé és elzavarsz mindenkit. Kíváncsi vagyok te hogy csinálod...gondolom szukád van.
2014. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Persze 1x egy évben más dolog, de napi szinten arra ösztönözni a kutyát, hogy direkt jelölje meg, hogy az az övé!!, kicsit érdekes.
2014. júl. 8. 09:18
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Te meg pisild le az ő kocsiját vagy a házát, csak a miheztartás végett. De tényleg.
2014. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Minden kiskutya nálam az elsők között tanulja meg, nem foglalkozik autóval, házsarkával . Nem engedem szagolgatni. Mire jelölős korszakba érnek, számukra az autó nem létezik. Mivel az ebeknek pisilni valahol kell, igyekszem nagyobb fák, oszlopok közelébe irányítani. Egy NEM szóval le lehet állítani , ha olyan helyen emeli a lábát, amiről én úgy vélem, nem kellene megtisztelni vizelettel.
2014. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én hogy csinálom?Úgy hogy elhúzom, ha rossz helyre akar pisilni és kiviszem a fűre.Amúgy kanom van!Van direkt lepsiltetés, ha valaki szánt szándékkal megáll egy kocsi mellett és mondja a kutyának, hogy ügyes vagy jelöld meg....
2014. júl. 8. 09:24
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Nálam a pálmát az viszi aki kiszarattasa a kutyáját a ház kapuja elé és ott hagyja.
2014. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Neki nincs kocsija.Amúgy az az érdekes,hogy a környéken lakó más kutyások nem csinálják ezt csak ő.Ez valami mánia.
2014. júl. 8. 09:27
 10/25 A kérdező kommentje:
Nálunk van még egy öregasszony, aki a bérház ajtajait pisilteti le, pluszban a parkolóba kakáltatja a kutyáját és mindenki belelép...
2014. júl. 8. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!