Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én vagyok ennyire túlbuzgó?

Csak én vagyok ennyire túlbuzgó?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezem az első almunkat, de már most megcsináltam az alom plakátját és legszívesebben már közhírré tétetném...csak tudom, hogy még túl korai. Más is ennyire izgatott szokott lenni? :)

#alom #litter
2014. júl. 10. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Tenyésszemle,szűrések stb.megvannak már?
2014. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgatott vagyok nagyon, jövőre lesz nekem is az első alom egy olyan apától akit már a szukám megvásárlása előtt kinéztem és olyan TK-s kölyköt kerestem aminek a felmenők nem egyeznek.
2014. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: az egy tenyészcél, hogy a felmenők ne egyezzenek??? Szerintem nyugodtan tedd fel a tervezett almot. már le tudod mérni, milyen rá az érdeklődés. Irj fel minden fontos információt, és azt, hogy mi volt a párositás célja.
2014. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Másrészt pedig nem kanhoz választunk szukát, hanem forditva.
2014. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mit választunk mihez, de hogy tud valaki kant választani egy olyan szukához, amiről azt sem tudta még akkor, hogy milyen lesz?
2014. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
aki igy vásárol, annak fogalma nincs a tenyésztésről.
2014. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kanhoz nagyon is jól illik a szukám. 3 évet vártam rá, hogy mind küllemben mind viselkedésben olyan kutyát találjak ami jó ahhoz a többszörös díjnyertes külföldi kanhoz akitől mindenki akar kölyköt. Sajnos nem vagyok olyan hülye, hogy olyan apától veszek kölyköt akinek minden sarkon találok kölykét és éppen ezért nem tudnám egyetlen kannal sem befedeztetni. ( Mert baromi ritka fajta ám) Ezért a szukámért is 4 országon át utaztam. Nekem ne papolj a tenyésztésről mert tenyésztő családban nőttem fel, ami idő közben abba maradt és én elköltöztem de szeretném ezzel az új fajtával tovább vinni a család tenyészetét.
2014. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és ha ilyen jól illik a kanhoz a szukád, akkor ezek szerint folyamatosan azzal fogsz fedeztetni????
2014. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Képzeld nem mert nem vagyok hülye, de ő a fajta legszebb példánya és hozzá fogom mindenképp elsőnek vinni. A második alom apja is kivan választva már. Már értem miért tart ott ahol tart Magyarország (...)
2014. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De honnan tudtad, hogy jól illik hozzá a szukád, ha akkor a szuka még meg sem volt?
2014. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!