Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg emberek azok, akiknek...

Beteg emberek azok, akiknek nincs gyerekük és a kutyájukkal viselkednek úgy mint egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

Komoly kérdés!

A szomszédomban van 1 nyugdíjas házaspár. Gyerekük nincs, Vagy sosem hallottam, láttam.

És van 2 kaukázusi kutyájuk.


Már azt furcsáltam, hogy a nevük, Péter, és Káin(nem vicc! Azt hittem telefonálnak, azért mondják mindig de a kutyák neve!)

És azokhoz beszélnek mint egy gyerekhez! "Nem szégyelled magad! Nem megmondtam, hogy tűnj innen! Nééézd mit hoztam neked! Ezt szereted igaz? Gyere vedd el tőlem!"


Amikor eleinte hallottam mindig hátra fordultam, azt hittem nekem beszélnek!


Ezek sérült emberek?

Hallottam ilyenről, hogy valakiknek nem lehet gyerekük, és kutyával pótolják ezt, meg a kutya lesz a gyerek!

Mentálisan sérült aki úgy viselkedik a kutyájával mint egy gyerekkel, ember nevet ad neki, és beszél hozzá mint egy emberhez?



2014. júl. 13. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. A kutya társas lény kérdező, és bár beszélni nem tudnak emberi nyelven, de el se hiszed mennyire értik a nyelvünket.

Én pl egyetemre járok a kutyámmal dolgozni, és sokszor beszélgetek vele. Ha kérdezem válaszol. Megkérdezem tőle kérsz kekszet? Naná hogy kér és ennek hangot is ad.

De ha csak annyit mondok a kollégámnak, hogy na akkor megyünk? Kutyám rögtön felpattan és tudja megyünk járőrbe.

De pl mikor megyünk haza, gyakran elalszok a vonaton. Nem egyszer fordult elő hogy kutyám böködött, hogy mindjárt hazaérünk. Pedig van mikor késik a vonatunk mert dukkolunk egy állomáson, ( nem mondanám hogy az idő érzéke miatt tudja ) és mégis mielött le kell szállni felébreszt. Ismeri a hangosbemondót.

Ja nem vok nyugdíjas, télen öltöztetem a kutyám ( 50 kg ) és kieggensúlyozott az életem. Ez látszik a kutyámon is. :-)

2014. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Neked volt már kutyusod? Mert csak akkor értem meg miért jött ez a kérdés, ha volt/van akkor nem tudom elképzelni, hogy nem szóltál még sose hozzá.


Alapvetően elkezd mindenki beszélni a házikedvencével, ezzel nincs baj. Nekünk is van egy bolognesenk, Lili a neve. Muszáj hozzá beszélni, mert a hanglejtésemből leesik neki, hogy játszani akarok, szeretgetni, vagy éppen leszidni, ezzel nincs semmi baj, hiszen, ha jó gazdának számítasz, akkor nem állatnak, hanem családtagnak tekinted őket. Ez nem azt jelenti, hogy ruhákba gyömöszölöd, vagy villáról eteted, vagy esetleg a ''favoritom'' : rózsaszínre fested céklalével, mert az bio, na az, a mentális probléma. :D

2014. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Az előbb játszottam a kiscicámmal, és teljesen természetesen mondtam neki a következőket:"Gyere Barack! Gyere, játszunk. Jaj, de aranyos vagy, egyelek meg. Elkaptad? Igen? Háh! (Ezzel kirántottam a karmai közül a játékot) Gyere, vedd el kicsim!"


Normálisnak tartom magam.

2014. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
kerdezo, inkabb veled van a gond szerintem
2021. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!