Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem tudom leszokta...

Mit tegyek? Nem tudom leszoktatni.

Figyelt kérdés
A kutyám mindig rágja a perzsa cicámnak a farkát nem tudom leszoktatni erről. Utána pár percel hogy a szerencsétlen macskámat kitettem az az erkélyre hogy legalább pár percnyi nyugalma legyen a kutyám a szőnyegre hányta az összes szőrt amit megevett és újra megette.Csak néhány hónapja van meg a törpetacskóm de mindig ezt csinálja.Elajándékozni nem akarom egyiket sem, még megütni sem,de sehogy sem érti meg hogy tilos!! Légyszi segítsetek mivel szoktathatnám le erről??

2014. júl. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor rajtakapod, akkor nagyon dühösen, mennydörögve rászólsz hogy "NEM!!!", majd a grabancánál fogva félrehúzod a macskától 2-3 méterre. Valahányszor meglátod, mindig csináld ezt, ne engedd neki, hogy "megússza". Idővel meg fogja érteni, hogy ezt nem szabad.
2014. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem megérti.
2014. júl. 16. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és adj neki valami más játékot, amit rágcsálhat. Vannak kimondottan rágásra ilyen kongok, azok nagyon jók szoktak lenni.
2014. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mennydörögve rászólással az a baj, hogy utána lehet szegény macska szívét borogatni.

Egyébként a macska meg hagyja? Nem pofozza fel a tacsit?

2014. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Valószínüleg azért rágja, mert nincs más elfoglaltsága. Mennyit mozog? mennyit sétál? mennyit fárasztod agyilag?
2014. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, hogy a macska hogyhogy hagyja? Ha folyton zargatja a kutyus, normál macska vagy visszapofoz vagy elmenekül valami magaslati helyre, ahol a kutya nem éri el.
2014. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!