Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akarok kutyát, de utálok...

Akarok kutyát, de utálok szart szedni! Szerintetek gáz lenne ha séta közben nem szedném fel? Olyan helyre vinném ahol nem lép bele senki!

Figyelt kérdés

Hányok a kutyaszar szaágtól! Pláne ha meg kell fognom, és elcipelnem a zacskóban a kukáig!


Itthon van 1 rész a kertbe, oda tojhat, lapáttal kidobom a kukába a már kemény kakikat, de a hígat nem fogom meg!


Szerintetek baj lenne, ha sétánál nem szedem fel a kakit? Olyan helyre vinném egy mezőre ahol senki nem jár, és oda tojhatna a kutya!



2014. júl. 18. 08:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire idegenkedsz tőle, akkor esetleg mielőtt felszeded, letakarod pár papírzsepivel és akkor már meg is változik a fogása és a szag sem csapja meg az orrod.

Vagy tényleg ne tarts kutyát.

2014. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Macskatartashoz hozzatartozik az alomcsereles, kutyatartashoz a kutyaszar felszedes. Ismetlem, hozzatartozik. Ha szereted az allatodat, tisztan tartod a kornyezetedet is. Majd a mezon mindennap te fogsz belelepni, vagy a kutyad fog elcsuszni az elozo nap otthagyott kutyaszarotokon.
2014. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt ritka nagy bunkóság lenne. Másrészt meg...SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD! Ezerszer undorítóbb dolgok/munkák vannak, mint a kutyakaki felszedés, mégsem rinyálnak érte az emberek, te meg a kutyagumin így ki vagy borulva! Ugyan már!


Senki sem szeret sz.a.rt szedni, de így van, ez hozzátartozik az állattartáshoz. Tökmindegy, hogy kutyád, macskád, nyulad, lovad, madarad, békád vagy kígyód van, az ÖSSZES állatnak biztosítani kell a tiszta környezetet és ez gazdi feladata.

2014. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég alacsony az ingerküszödböd, mit ne modjak. Én sem vagyok híve az udnorító dolgoknak, de szó nélkül felszedem a kutyapiszkot mindig. Nem véletlenül van e célra több száz féle zacskó. Tegyük hozzá, hogy ez hozzátartozik a kutyádhoz, ahogy hozzád is. Végtermék nélkül nincs élőlény. Hozzáteszem, szerintem az emberi ürülék és hányás több milliószor undorítóbb és büdösebb, mint egy állaté.

A lényeg: ne legyen kutyád, és gyereked se! A gyerek ürüléke szerinted illatos lesz, amikor cseréled a pelenkáját? Százszor büdösebb, mint a kutyádé. :) Szóval inkább ne vegyél magadhoz egy élőlényt, ha ennyire sem vagy képes.

2014. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére a kutyák ,főleg a fiatalok, még nem szobatiszták :)

így nem csak séta közben ürítenek . a lényeg, minket kerülj el messzire,mert ha összefutunk,és meglátom ,hogy nem szeded fel ,előfordulhat ,hogy kellemetlen dolgok történnek :)

2014. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kölyök úgysem lehet a kertben,hanem a lakásban kell lennie.Mivel a kölykök egyből nem lesznek szobatiszták így fel kell szedned a kaksit.

De amúgy hozzá lehet szokni,én már annyira hozzá szoktam,hogy ha van nálam 2 zacskó ,de a kutyám 3x kakil,nyilván ott kell hagynom,de rendesen rosszul érzem magam,hogy nem szedtem fel.


Arról meg ne beszéljünk,hogy ha a kutya beteg és hány meg hasmenése lesz azt is fel kell takarítanod vagy ki se mész a kertbe? vagy a teraszon nézegeted,szagolod,mert undorító te nem nyúlsz hozzá?


Elmondom mi panelban lakunk.A kutyánk erős bélgyulladást kapott tavaly, véres hasmenése volt plusz hányt.Sajnos a szőnyegek,de volt,hogy a fotel is olyan lett. Én meg sikáltam,domestosoztam mindent, nagyon büdös volt a lakásba.Nem győztünk szellőztetni,meg légfrissítőzni.Esküszöm elkapott a hányinger.Nem látványtól,hanem a szagtól!!! De megcsináltam,mert benne van a pakliban ez is ha már kutyát tartasz.

Most hagytam volna undorba a lakást,mert hogy fúj de undi és büdös?? Bocs,ennyire igénytelen nem vagyok.


Csak egy mozdulat basszus.Nekem van,hogy 10 percig cipelnem kell a kaksit egy kukáig,ez van.

2014. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
Tudod én megtehetem, hogy nem szedem fel, mivel domb tetején lakom, ahol se szomszéd, se senki, csak erdő van körülöttünk. Viszont ha néhanapján a belvárosi lakásban van dolgom, és kiviszem a kutyáimat, akkor ez a minimum, hogy felszedem. Mit gondolsz, ha neked hányingered van a saját kutyád végtermékétől, akkor más örül neki? Nem is értem ezt a felfogást. Tipikusan az a fajta gazdi vagy, akivel megetetném ;)
2014. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Azért a térdig érő gazban biztos nem járnak az emberek a mezőn!

Járdára meg nem viszem, nincs is a környéken! Minek vinném el a kutyám az Andrássy útra?

2014. júl. 18. 13:07
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Térdig érő gazban a kutyád sem fog szarni
2014. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%
Térdig érő gazban, yesss (Y) Neked is kényelmes lenne, ha szurkálná valami a nemi szervedet és az ánuszodat kakilás közben.
2014. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!