Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akarok kutyát, de utálok...

Akarok kutyát, de utálok szart szedni! Szerintetek gáz lenne ha séta közben nem szedném fel? Olyan helyre vinném ahol nem lép bele senki!

Figyelt kérdés

Hányok a kutyaszar szaágtól! Pláne ha meg kell fognom, és elcipelnem a zacskóban a kukáig!


Itthon van 1 rész a kertbe, oda tojhat, lapáttal kidobom a kukába a már kemény kakikat, de a hígat nem fogom meg!


Szerintetek baj lenne, ha sétánál nem szedem fel a kakit? Olyan helyre vinném egy mezőre ahol senki nem jár, és oda tojhatna a kutya!



2014. júl. 18. 08:53
1 2 3
 21/27 Imola Ágnes ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, csak nyugodtan hagyd ott...ha neked kényelmesebb majd a cipődröl lemosni, és a kutyád szőréről... hát hajrá. Én inkább felszedem zacsival, és nem hisztizek. Csak majd nézz a lábad elé, mikor sétálsz, vagy ha épp leülsz a fűbe, és erről majd szólja kutyádnak is.
2014. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A kutyus mellesleg nem csak sz@rik, hanem pukizik is, ha lakásban akarod tartani, ezzel is számolj! És az bizony nem korlátozódik a napi 2-3 séta idejére! Na, annak van bukéja! Tehát bizonyos szagok, anyagok együtt járnak a kutya (ÁLLAT!!!) tartással. Ha undorodsz, bele se vágj.
2014. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A kutyáknak van kutyaszaga is,bár jó minőségű kajával csökkenthető,ettől függetlenül van szaga magának a kutyának is.

Ha undorodsz a szagoktól semmiképpen nem ajánlok kutyát,de más állatot sem. Állatok bizonyos szagokkal járnak.

Ha rendesen vannak karbantartva(pl rendszeres szőrápolás) jó minőségű eledel, a lakásban,meg ahol tartózkodik a kutya rendszeres,alapos takarítás,fertőtlenítés. A szagok máris csökkentek ,de vannak! :)

2014. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Két staffordot tartok panelban. Földszinti lakás, de amikor az egyik kutyám beteg volt, rosszul lett, nem tudtam időben kiérni vele az utcára, és telibe lefröcskölte a falat, a fotelt és a tévéálványt híg, ám darabos kakával. Annyi termést azóta sem láttam tőle. A tévének a fele nem látszott a barnás "áldástól", a falra hamar rászáradt, még a dvd lejátszó becsukott tálcája is telement.

Mit csináltam? Összetakarítottam. Nem fújogtam, egyrész mert az én kutyám, másrészt mert ez hozzátartozik a kutyatartáshoz. Én még a Dunán is összeszedem, mert rengetegen járnak oda, kutyákkal, gyerekkel.

Neked kutya helyett plüssöt ajánlok, nem kulál büdöset, nem hullik a szőre, nem pisil a szőnyegre.

2014. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A szar a térdig érő gazban is szar, ott is ugyanúgy bűzlik. Szedd fel és kész, ne legyél már óvodás.
2014. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A térdig érő gazban jó eséllyel még kullancs is megy bele bőven.Azt hogy fogod kiszedegetni?Ne tarts inkább állatot,az a biztos.
2014. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

6 hetesen hoztuk el az argentin dog kiskutyánkat. Tettem le neki almot és újságpapírt is, de csak a szőnyegre volt hajlandó csinálni, ráadásul hígat, mert még pici volt. Az istenért nem akart szobatiszta lenni, de nem vihettük ki a kertbe oltások nélkül, nagyon féltettük, macska is van a háznál, nem kockáztattuk meg hogy elkap valamit. Úgyhogy tűrtem, takarítottam utána. Minden szőnyeget felszedtünk.

Úgy fogtam fel, mintha a saját kisbabám lenne, ugyanúgy tisztába kell őt is tenni! Mikor megkapta az összes oltást + a chipet, azonnal kiraktuk az udvarra, azóta csak kint csinálja.

Séta közben előfordult hogy nem volt nálam zacsi, elfelejtettem berakni, amikor megláttam hogy mire készül, rögtön félrehúztam ey bokorba, ahol tuti nem tudnak belelépni. Azóta mindig odafigyelek. Ahogy nem dobom el a taknyos zsepit vagy az üres palackot, ezt sem hagyom ott, mert parasztság. Ne undorodj tőle, úgyis zacskón keresztül fogod meg, de akkor vegyél olyat ami nem átlátszó. Ez is az élethez tartozik. Téged is komosott anyád a kakiból.

2014. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!