Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvinnétek a kutyátokat...

Elvinnétek a kutyátokat koncertre?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam, hogy egy együttes énekese elvitte a koncertjére a kutyáját aki végig békésen mászkált az erősítők és a zenészek között...ezt én marhára megirigyeltem. CSAKHOGY tudom, hogy a kutya hallása jóval érzékenyebb mint az emberé és nem akarok neki rosszat. Mit szóltok ehhez? Ti elvinnétek, ha ilyen pozitív példát is láttatok?
2014. júl. 21. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy koncert a kutya számára élvezet lenne, de ez persze csak az én véleményem.
2014. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném el a kutyámat. Kivéve ha süket lenne. Lehet, h annak a zenésznek is full süket a kutyája. Minden normális kutya iszkol, ha valami bántja a fülét, lehet az tűzijáték, hangos zene, kocsmai hangoskodás ilyesmi.
2014. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, hogy süket lehet az a blöki.

Nem vinném a kutyám.

2014. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Az a kutya valószínűleg süket volt. :) Egy hangos koncert a kutyának kész pokol.
2014. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Koncertre nem vinném, de tömegrendezvényre az enyém jár, és élvezi a rengeteg embert.
2014. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Voltunk már tömegrendezvényeken, imádja a kutyám. Sokszor volt zene is, nevezhetjük koncertnek...élő zenét is látott, nem zavarta a hangzavar...most pénteken el akartam vinni a helyi Rúzsa Magdi koncertre, de mégse mentünk :D

Kutyától függ, hogy érdemes-e elvinni, vagy sem...kutyával nyilván messzebb áll az ember, nem az egymást taposó tömegben!!!

2014. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 sippara ***** válasza:
100%
Koncertre, moziba, más olyan helyre, ami ennyire hangos, nem vinném, egész egyszerűen azért, mert nem élvezné. Nyilván a zenész kutyája más, hozzá van szokva, de egy átlag kutya valószínűleg csak szenvedne. Tömegrendezvényekkel nincs baj, a hang a probléma.
2014. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én elvinném, mert majdnem teljesen durrsüket.

Viszont láttam valamikor egy műsort, egy dobosnak volt egy kisebb fajta agara, és mindig bent volt a próbateremben ha próbáltak. Az a kutya nem volt süket, de alig hittem el, hogy nem hangos neki. Mindenesetre van ilyen is.

2014. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha süket lenne sem. Mondjuk én zúzósabb bulikba járok, ahol nekik nem lenne túl jó. Múltkor Iron Maidenen egy gombostűt nem lehetett leejteni. Meg sokszor tajrészegre iszom magam, ha buli van, szóval emiatt sem:D
2014. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem vinném, de nem a kutya miatt, szerintem pont nem érdekelné... egyáltalán nem süket, sőt, csak nem érzékeny zajokra. ettől függetlenül ha csak nem egy kisbb, szabadtéri, ahol el lehet mászkálni, ücsörögni, nem vinném, nekem is jobb, ha közben nem kell rá vigyázni, nem kell aggódni, hogy esetleg mégis rosszul érezné magát.
2014. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!