Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvinnétek a kutyátokat...

Elvinnétek a kutyátokat koncertre?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam, hogy egy együttes énekese elvitte a koncertjére a kutyáját aki végig békésen mászkált az erősítők és a zenészek között...ezt én marhára megirigyeltem. CSAKHOGY tudom, hogy a kutya hallása jóval érzékenyebb mint az emberé és nem akarok neki rosszat. Mit szóltok ehhez? Ti elvinnétek, ha ilyen pozitív példát is láttatok?
2014. júl. 21. 15:50
1 2
 11/19 Imola Ágnes ***** válasza:

A miénk rendszeresen jár velünk koncertre, és láthatóan élvezi. Ő is lazás sétál a felszerelés mellett, szabadon van, de esze ágában sincs távolabb menni. Bár szelektív hallása van, de nem süket:P

Egy punk banda mellett nőtt fel, ha meghallja az énekesnő hangját, máris izgatottan keresi, hogy honnan szól a zene. Nem vettem észre, hogy zavarná a hangos zene... ok, hogy érzékenyebb a hallásuk, de ha valaki volt már állandóan ugató kutyák mellett...hát az sem épp halk és kellemes... mégsem zavarja őket.

2014. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hűha, nem is ugrálóspogózósra gondoltam, hanem akusztikus, fűbenülősre. köszönöm a válaszokat.:)
2014. júl. 22. 17:32
 13/19 sippara ***** válasza:
100%
Akusztikus fűbenülőssel semmi gond :) nyilván figyeled közben a kutyát, ha úgy látod, hogy zavarná a hang, arrébb mentek :)
2014. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyi, hogy ne pont a kutyára fújjátok a füstöt.:D
2014. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
: DDDDDDDDDD majd oda fogunk figyelni.;D
2014. júl. 22. 22:55
 16/19 anonim válasza:
Poka Egon kutyaja is az erositok kozt maszkal.
2014. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10-szeres hallása van. Szerinted mit szenvedne ott?
2014. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hm füldugója volt? Irj neki. Kérdezd meg
2014. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyébként a macskáimat sem zavarja a hangos zene... apám rockot hallgat, és nem halkan... mindkét macska békésen alszik közben az ágyán, pedis semmibe nem kerülne nekik kisétálni a szobából... sokkal szélesebb a frekvenciaskála, amit hallanak...de nem felerősítve hallják a hangokat... szóval szerintem egyedfüggő, van amelyik fél a hangos dolgoktól... van amelyik figyelembe sem veszi...
2014. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!