Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kutyákat...

Yorkshire terrier kutyákat télen meddig lehet sétáltatni? Yorki tartók írnának, hogy hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hideg van, akkor rövidebb ideig, hogy ne fázzon át. Én olyan 5 fok körüli, és annál hidegebb időben adom rá a pulcsit. Ezeket leszámítva pont úgy sétál, mint nyáron, maximum jobban szaporázza a lépteit, mert fázik:)
2014. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm. :)

Akkor nem érdemes csavarogni vele 1 órát?? Vagy azért ruhában bírja?

2014. júl. 21. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyedfüggő. Az enyém kifejezetten utálja a hideget és az esőt, pisil és már futna be, tehát nincs kedve olyankor sokat kint lenni. Viszont ismertem olyat is, aki télen-nyáron egyformán alig várta a sétákat, ezt Neked kell látnod, hogy mi az igénye a kutyusodnak. Én arra figyelnék, hogy ha több időt vagytok lent, ne ácsorogjon vagy üldögéljen egy helyben, mert úgy könnyebben fázhat föl mintha futna, vagy gyorsan menne. Viszont túl gyorsan se szoktam menni vele, hogy ne a száján kezdje el venni a levegőt, mert az ugyanúgy torokgyuszi mint az embereknél. Téli séták után a lábtörlést "szigorúbban" veszem, ha esetleg fel van sózva az út akkor letöröljem a tappancsáról, hogy ne kezdje ki. Hirtelen ennyi jutott eszembe.:)
2014. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél :)
2014. júl. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!