Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a kutyafajtákról?

Figyelt kérdés
mopsz, angol/franci bulldog, csivava, palota pincsi :)
2010. jan. 9. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép kutyák és túl kicsik is nekem. Sajnálom őket mert szenvednek az emberek "extra legyen minden" mániájától. Amúgy kedves kutyák.
2010. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uncsimnak mopszja van. Uncsim 14 éves és lány de nem ez a cicababa és neveli is rendesen a kutyust , nem enged meg neki olyat amit nem szabad:)
2010. jan. 9. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem nem tesz jót nekik az ilyen rövid orr meg lábak. Ezért sajnálom őket. :( Amúgy jó gazdával persze hogy nincs olyan hírük mint az ilyen kicsi kutyáknak általában.
2010. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
az angol bulldogokat imádom... a francia bulldogok is jó pofák.. mopsszal nincs semmi bajom, de nem kéne... a palota pincsi unalmas, a csivava meg olyan mint egy patkány:(
2010. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoljunk, ha mérgesek, akkor harapnak, ha jó kedvük van, csóválják a farkuk.
2010. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagyon szeretem ezeket a kutyákat. Lényegében nem jók semmire. Hozzáteszem, ez nem az ő hibájuk, hanem a tenyésztőké.
2010. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Megijednek az első macskától, de azért egy jó pörit lehetne belőlük főzni.
2010. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
A.bulldogokról.azt.kell.tudni,hogy.nem.tudnak.szülni.normálisan.csak.császárral..tehát.ha.fialás.van.akkor.mindenféleképpen.kell,hogy.ott.legyen.egy.állatorvos,vagy.legalábbis.egy.hozzáértő.személy..a.mopsz.az.még.elmegy.de.az.se.annyira..a.csivava.az.egy.undorító.túltenéysztett.valami..a.palotapincsi.nem.is.tudom.milyen..olyan.érdekes.kutya.de.nekem.nem.kéne..bocsi,hogy.nem.használok.szóközt.csak.szar.a.Space-m..
2010. jan. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
19.24-esnél a pont. Nem szeretem, ha egy fajtát csak küllemre tenyésztenek. Milyen komoly munkát lehet végeztetni pl. egy mopsszal? Nem a mérete a probléma, hiszen kicsi a schipperke vagy a jack russel terrier is, mégis lehet velük pl. agilityzni.
2010. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak az angol bulldogról tudok nyilatkozni,mert már volt nekem(15éve)egy fantasztikus egyéniség,nagyon ragaszkodó,hűséges,imádnivaló!
2010. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!