Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lehet baja a répától?

Ugye nem lehet baja a répától?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kutyusom. Nemrég derült ki, hogy imádja a sárgarépát, szerintem bármennyit meg tudna enni belőle, ezért elég gyakran szoktam neki adni kis darabokban, amiket elrágcsálhat. Azt olvastam, hogy elvileg jót is tesz a kutyáknak, mert sok benne a vitamin... de ugye tényleg nem lehet baja tőle?

2014. júl. 26. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Majd némi répamorzsalékot azért találsz a székletében.A sok vitaminból mondjuk nem sokat tud felhasználni belőle.
2014. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz tőle. én minden nap az esti etetésnél adok az enyémnek. de néha önmagában is.
2014. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor megnyugodtam. Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 26. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De, kutya baja lesz tőle :) Az enyém is imádja, vagy csak a'la natur, vagy a kajája mellé :) Annyit úgysem tud megenni, hogy A vitamin túladagolása legyen.
2014. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!