Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy beszéljem rá a húgom...

Hogy beszéljem rá a húgom hogy menhelyi kutyánk legyen?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy megmentenénk egy életet de nincs rá hatásal mert nem akkar csak kis kutyát de hiábba mondom neki hogy a menhelyen is sok a kiskutya ő azt mondta hogy tenyésztőtől kisebbb korábban is el tüdnánk hozni.Mit mondjak neki higy meg gondola magát?

2014. júl. 27. 21:48
1 2
 1/12 KGabi0000 ***** válasza:
39%
Vidd el egy menhelyre úgy,hogy azt mondod valahova máshova mentek.Megmutatsz neki egy kiskutyát és rögtön beleszeret és haza akarja vinni.Így a legegyszerűbb.
2014. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Nézess meg vele egy állatkínzás ellenes videót.
2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is azt mondom, hogy vidd el egy menhelyre.
2014. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, h tenyésztőnél 100 ezer egy kutya, a menhely olcsóbb. Vidd el, én is ezt ajánlom. Nézzetek körül, beszéljetek a menhely vezetőjével, az ott dolgozókkal, hátha meggondolja magát.
2014. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Mondd meg neki, hogy ha őt bevágnák egy börtönbe ő is örülne, hogy egy cuki baba helyett őt hozná ki valaki.


Egek. Hány éves egyáltalán?

2014. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Miért szeretnéd lebeszélni róla, hogy tenyésztőtől vegyen kutyát? Ha ennyire menhely párti vagy, akkor hozz ki magadnak onnan egyet.
2014. júl. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Például neki ki tudna ellenállni? :D


[link]

2014. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
50%
sziasztok az előző válaszoló képen a kutyus nagyon aranyos beválhat mert rá náztem és meg imádtem és a kérdésre válaszolva mond hogy boldba vagy valahova mentek és vidd el egy menhelyre mutass neki egy cuki kutyust és egyszerűen ha megtalálja az igazit nem lesz képes elengedni
2014. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

azért nem veszek ki én a menhelyről kutyát mert én nem kaphatok :( a húgom már 4 éve a kutyáért könyörög de az egész család kutyája csak ő választjaki milyen fajta meg a nevét meg hogy menhelyi legyen-e

2014. júl. 31. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
és te miért akarsz menhelyről kutyát? mert most ez a divat?? Honnan tudod, hogy elbirtok-e egy ismeretlen felmenőkkel rendelkező, bizonytalan előéletű kutyával??? Miért nem jó, egy igazolt származásu egészséges kiskutya tenyésztőtől????
2014. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!