Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresztbe tudok tenni egy...

Keresztbe tudok tenni egy szaporítónak. Meg tegyem?

Figyelt kérdés
1 fajtát szaporít ez a második almuk, viszont ismerem őket és nagyon jó emberek. Mindkét kutyájuk TK-s.
2014. júl. 29. 09:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%

Így van, ha nem bizonyíthatóan nagy mennyiségű és üzletszerű a tevékenység ,akkor annyit kell adózni meg számlát adni mintha a lemezgyüjteményét árulná ki a neten. Semmit.


Ha kiírja ,vagy szóban elmondja ,hogy törzskönyv nélkül, akkor semmi megtévesztés nincs.


De ha bárminemű szankció lenne ,akkor a világ legegyszerűbb dolga lenne a Nav-nál beírni a keresőbe ,hogy "kutya eladó " és végigbüntetni a sok ezer hirdetőt. Feljelentgetőkre sem kéne várni. De mégse ilyen egyszerű a történet.

2014. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 sippara ***** válasza:
81%
Az egyetlen baj ezzel az országgal, kedves utolsó, hogy a te fajtáddal van tele. Ugyanezek szaporítanak, mer' annak a dögnek úgyis mindegy, ugyanezek pakolnak ki boltokat, mer' más meg embert öl, ez mégiscsak jobb, és ugyanezek sikkasztanak milliárdokat is, mert megtehetik. Tapsold meg magad.
2014. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
4%
Az én értékrendembe teljesen belefér két alom lehozása és eladása. De a vamzerkodás, spicliskedés ,suttyomban feljelentgetés az nem. Ennek oka mindig az irigység, hogy más nehogy már többet keressen ,nehogy legyen egy kis mellékese,amiből ki tudja fizetni a számláit,ha nekem nincs,neki se legyen. Az ilyenek jelentgetik fel a szomszédot, ha vesz egy újabb kocsit,vagy ha átlóg a barackfa. A kérdező is írja ,hogy rendes emberek a szomszédok ,gondolom neki semmit nem ártanak, de töri a fejét a feljelentésen. Remélem nem teszi meg.
2014. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%
Te sötét állat. Én k-rvára leszarom, hogy ki hogy keresi a mellékesét, de amíg állatok ezreit altatják el naponta, meg állatok ezrei tengődnek láncon, addig rohadtul nem elfogadható egy-két alom. Menj ki a gyepire, bunkókám, nézz bele annak a fiatal, ártatlan kutyának a szemébe, akit aznap altatnak, és mondd meg neki, hogy ez a te elb-szott, kikúrt értékrended szerint tökéletesen normális. Ez a baj ezzel a tetű országgal, hogy ilyen sötét, istenverte barmokkal van tele, akik az orruk hegyénél sem látnak tovább.
2014. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
5%

Gondolom nem a sintértelepre viszi a törzskönyvezett szülőktől származó almot ,szóval a válaszod nem releváns ,de stílusa mutatja a kulturáltsági fokodat. És a stílus maga az ember .


De oké tegyen keresztbe nekik. Lesz egy ellensége a szomszédba,ami nagyon jól fog jönni neki a következő években. Nekem mindegy ,nem én lakom ott.

2014. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
83%
Ja ha te ezt gondolod, az mindjárt más, te már csak tudod. Ezt majd mondd el pár fajtamentőnek, akiknek a fejük tetején is mentésre váró kutya van. Hihetetlen, hogy ennyire csukott szemmel hogy élhetnek emberek.
2014. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
4%
Ezek feltételezések, és a kérdés sem erről szól. De lehet háborogni, csak most nem a menhelyi kutyák a téma. Én is adtam el almot és vettem is olcsón törzskönyv nélküli kutyát . Semmi rosszat nem tudnék erről mondani, ez egy teljesen természetes dolog . És ezért is írom ,hogy ne cseszegessen a kérdező másokat, ha neki nem ártottak semmit.
2014. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
85%
Na jó, ennek kár magyarázni, egy sültkrumplit előbb tanítanék meg sakkozni...
2014. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 sippara ***** válasza:
94%

"Gondolom nem a sintértelepre viszi a törzskönyvezett szülőktől származó almot"


Hanem? Szerinted aki megveszi szaporítótól jó óccsóba a teszemazt német juhász kölykét, mit fog csinálni az első viselkedési problémánál? Felkeres egy kutyaiskolát? Házhoz járó kiképzőt? Utánaolvas az interneten? Előbbi kettő DRÁGA, utóbbit meg ha bármikor érdekelte volna a TÁRSállat, amit magához vesz, megtette volna az érkezése előtt. Szar szaporítóktól bizony szar emberek vesznek kutyákat, a szar emberek kutyái pedig az első problémánál mennek jobb esetben(!!!) az utcára, vagy a gyepire. Mert tárgy. Mert dísz.


"Én is adtam el almot és vettem is olcsón törzskönyv nélküli kutyát . Semmi rosszat nem tudnék erről mondani, ez egy teljesen természetes dolog"


Igen. Tudod ha a tömeggyilkost megkérdezed arról, van-e bármi probléma azzal, amit tett, azt fogja mondani, hogy nincs. Szubjektivitás, ugye.


Na mindegy, kispalikeenak igaza van, inkább megpróbálkozom én is a sültkrumpli sakkal.

2014. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen megalapozatlan előítélet amiről írsz ,amire semmilyen bizonyíték nincs. De tényleg jobb ha sültkrumplival foglalkoztok ,mindenkinek jobb így.
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!