Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy megtartsuk a kiskutyát? SÜRGŐS!?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap hozzánk került egy kiskutya csak úgy "vendégségbe" hosszú hogy miért,de nem is ez a lényeg! Nagyon megszerettem szegenykémet! Ma viszik tehát kb ma 6-ig van csak időm! Lécci segítsetek , most is sírok mert nagyon szeretem, :_( 12 éves vagyok és már van sok állatom, nem is kívánhatok jobbat de mindegyiket gondozom és őt is gondoznám! LÉGYSZIVES SEGÍTSETEK!!!!

2014. júl. 31. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mi történt?
2014. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A Kuvaszhoz erős kéz kell, és tapasztalat. Nagyon makacs tud lenni és könnyen el lehet rontani. Valamint nagy hely is szükséges. Nem tudom, hogy neked ez 12 évesen mind megvan-e. Egy 12 éves gyerek nyilván nem olyan határozott, ahogy azt egy ilyen fajta igényli. Ráadásul az anyagiak. Egy kutya fenttartása nem 2 forint. Ha a szüleid nem engedik, nyilván nincs elég pénzük, de ez teljesen értehtő, hiszen nem minden ember tud állatot tartani, nem mindenki engedheti meg magának.

Valamint Te még tényleg nagyon gyerek vagy. Most kezdesz kamaszodni. El sem hiszed mennyit fogsz változni egy pár év alatt (nyugi, utána visszaváltozol normálisba, én is szörnyűlködöm az kamasz öngamamon :D), és a kutya lesz a legutolsó ami érdekelni fog. Még csak most mész gimnáziumba, utána (esetleg) egyetemre. Nem valami egyszerű sok tanulás mellett elvinni a kutyát napi 2-3x sétálni, tanítani, fogalkozni vele, játszani és nevelni MINDEN EGYES NAP. Nyilván sok-sok más dolgod is lesz.

Az sem mindegy, hogy milyen házban laktok. Ha túl kicsi a kert vagy nincs kert a kuvasznak az pokol. Nyilván nem szeretnéd, hogy szenvedjen.

A lényeg, hogy szerintem várj a kutyával. Nem tudom mi lett a végkifejlett, de 12 éves gyereknek nem szabad kutyát venni, főleg, ha ilyen fellángolásról van szó, mert ez az. Egy tipikus "Jaj, de cuki, apa, anya vegyük meg/tartsuk meg!" szindróma. :)

2014. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyépként megtartjuk és nem kuvasz! Köszi a válaszokat!
2014. aug. 2. 07:01
 14/14 anonim ***** válasza:
mutass róla fényképet!
2014. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!