Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kiskutyám?

Miért nem eszik a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg a 8 hetes yorki kiskutyánk. Ahol eddig volt, ott házikoszton, élt, de én nem szeretném azzal etetni, mert nálunk a házi étel mindig elég fűszeres, és az nem jó neki. Úgyhogy főztem ki neki külön csirkehúst csont nélkül, áztattam neki kutyatápot( A juniort sem tudja megrágni még), kapott fűszermentes zöldséglevest, de egyikből sem evett. A húson nyammogott egy kicsit. Lehet a meleg miatt, vagy az új környezet miatt nincs étvágya? Esetleg hagyjak ki egy fél napi etetést?

Egyébként meg életvidám, játékos nagyon, követ mindenhová, nem tűnik betegnek. lőre is köszönöm a segítséget. :)


2014. aug. 1. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Üdv!Mivel életvidám,kutyáról van szó gondolom az idegen környezet ami miatt nem táplálkozik rendesen.Idő kell az átállásra,és végre valaki aki tudja mit is ehet egy 8-hetes kutyus!Sok sikeret hozzá!!
2014. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nemsokára esedékes a második oltása, úgyhogy hamarosan az állatorvos is újra látni fogja, de azért remélem, addig megszűnik ez a probléma, és tényleg csak a környezetváltozás miatt van.
2014. aug. 1. 21:47
 13/25 anonim ***** válasza:
Milyen tápot próbáltatok?
2014. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem valami jó félét (Pedigree, ezt is kaptuk) az a baj, de csak holnap lesz alkalmam venni neki normálisat. Sajnos nem voltam itthon, mielőtt a kutyus jött, így a tápot sem tudtam neki beszerezni.
2014. aug. 1. 21:56
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem volt otthon? Nem szereztetek be neki semmit?
2014. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem. Szerettünk volna, csak nem maradt pénzünk. De szerintem egy napig nem tragédia, ha ilyen tápot kap, tekintve, hogy sajnos meg sem eszi. Főleg, hogy ezen kívül van neki minden, amit ehet. Főtt répa, tojás, hús. Van hordozója, hámja, alom minden megvan, csak a táp hiányzott. De holnaptól lesz rendes tápja.
2014. aug. 1. 22:09
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát az alom árából pont tudtatok volna venni tápot, arra ugyanis semmi szükség nincs. Kutyátok van, nem macskátok, sétáltatni kell, nem a szobába sz*ratni.

Amúgy arra hogy lesz pénz, ha megbetegszik a kutya? Pláne hogy gondolom nem szűrt szülőktől van, szóval bármilyen genetikai betegséggel terhelt lehet a kölyök.

2014. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nézz utána Brit tápoknak. Van belőlük puppy és junior is. Premium táp, ár érték arányban nagyon jó.
2014. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nincs még meg az összes oltása, elnézést, ha nem akarom, hogy elkapjon valamit az utcán, és bocsi, hogy ha azt sem szeretném, hogy addig is az egész ház tele legyen kutya ürülékkel. Ne aggódj, mihelyst meglesznek az oltásai, és az állatorvos is úgy javasolja, lesz sétáltatva. ;)

Kedves ismerős az állatorvos, és tőlünk nem kéri, csak az árnak egy töredékét, szóval a kutyus egészségéért sem kell aggódnod. ;)


Utolsó, köszönöm a tippet! :)

2014. aug. 1. 22:22
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert az alomról való leszoktatáshoz. Sokszor rosszul viselik szegény kölykök, ha előbb arra tanítják őket, hogy csináljanak be a lakásba, aztán egyszercsak arra, hogy inkább mégse.
2014. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!