Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kiskutyám?

Miért nem eszik a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg a 8 hetes yorki kiskutyánk. Ahol eddig volt, ott házikoszton, élt, de én nem szeretném azzal etetni, mert nálunk a házi étel mindig elég fűszeres, és az nem jó neki. Úgyhogy főztem ki neki külön csirkehúst csont nélkül, áztattam neki kutyatápot( A juniort sem tudja megrágni még), kapott fűszermentes zöldséglevest, de egyikből sem evett. A húson nyammogott egy kicsit. Lehet a meleg miatt, vagy az új környezet miatt nincs étvágya? Esetleg hagyjak ki egy fél napi etetést?

Egyébként meg életvidám, játékos nagyon, követ mindenhová, nem tűnik betegnek. lőre is köszönöm a segítséget. :)


2014. aug. 1. 20:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ahelyett, hogy gúnyosan és lekezelően beszélsz, szívesebben fogadnék valami tanácsot, javaslatot, hogy szerinted hogy mi lenne a legjobb megoldás arra, hogy ne zavarjam össze a kiskutyát, de mégse kelljen neki azt mondani, hogy "Bocs, egy hónapig ne üríts már, mert nem mehetsz utcára". Egyébként szerintem az átszoktatás nem lesz lehetetlen, ha rendesen odafigyelek a kutyámra.
2014. aug. 1. 22:32
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a megoldás, hogy ha kölyköt veszel magadhoz, akkor felkészülsz rá, hogy van bélműködése, és megoldod úgy, hogy ne zavard össze az ezzel kapcsolatos "neveléssel". Szobakennel, vagy gyerekráccsal elkerítés, de akár eleve olyan helyről is veheted, ahol már nagyrészt szobatiszta volt (ami ugye nem a haver általában), és akkor sokkal kevesebb ideig lesz kellemetlen a dolog. Vagy ha ez mind nem tetszik, akkor nem kell kölyköt venni, lehet felnőttet, vagy növendéket örökbefogadni :)

Amúgy nem rosszindulatból mondtam, csak keress rá itt gyakorin, hogy kutyapelenka, vagy szobatisztaság, nagyon sokan ráb*sznak, hogy rászoktatják a kutyát az otthon ürítésre, és aztán nem akar leszokni róla, vagy például a szőnyeget is belenkának nézi, esetedben meg például virágládákat, vagy akár egy doboz legót is nézhet alomnak később, és egy szavad se lehet, ha nekiáll odakakálni, mert te tanítottad meg rá.

2014. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szerintem vállalom az átszoktatással járó fáradalmakat, viszont köszönöm, hogy kifejtetted nekem, mire gondoltál! :)
2014. aug. 1. 22:52
 24/25 anonim ***** válasza:
52%
Hát...Arra befizetek, ha átszoktatod. Reménykedj benne, hogy rá se szokik akkor könnyebb dolgod lesz. Ha kertes házban éltek nyugodtan leviheted, nem lesz baja.
2014. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mutatsz róla fényképet? cuki lehet :)
2014. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!