Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem büntetik a vidė...

Miért nem büntetik a vidėki láncon tartott kutyák gazdáit?

Figyelt kérdés
Vidéken sokat járok és nap mint nap találkozok láncon tartott kutyával. Van, hogy kicsi a lánc és nincsen ólja se vize...ezt miért nem büntetik?
2014. aug. 1. 22:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egyébként én egy szóval nem írtam, hogy láncon tartanánk. Mi mindig szabadon tartjuk, csak meg van tanítva neki, hogy ne menjen ki nyitott kapunál, illetve amikor ott vagyunk, várja meg a jelzésemet, kivéve ha ártó szándékkal közeledik. Eddig még nem volt semmi baleset, viszont volt már olyan, hogy védenie kellett, és jól teljesített. Magyarul nem harapott senkibe, de a betörés is elmaradt.

Én tudom mi a szabály a láncon tartott kutyákkal kapcsolatban, és várom, hogy végre eltöröljék a láncot, de falun lesz.rják a törvényt. Falun a kelletlen almot is könnyedén elteszik láb alól, hiába ott a törvény.

2014. aug. 2. 15:14
 12/12 anonim válasza:

Nyugodtan ....


Nem zavar csak foglalkozzanak is vele.

2014. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!