Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy valaki a fajtatiszta kiskutyáit a facebookon ingyen elvihetőnek hirdeti, különben menhely lesz a sorsuk?

Figyelt kérdés

Most láttam a Facen a hirdetést, és hát eléggé felháborodtam. Fajtiszta beagle-k elvileg, fainak is, csak azt nem értem hogy miért adják ingyen őket és miért írják oda, hogy ha nem viszik el, akkor menhelyre viszik őket. Egyszerűen nem tudom felfogni, ha már valaki elleti a fajtiszta kutyáját, miért nem kér érte pénzt és miért elleti, ha utána menhelyre viteti a kölyköket.

Hogy lehet valaki ennyire primitív, hogy még az üzlet se jut eszébe, hogy legalább esély legyen arra hogy a kicsik jó helyre kerüljenek! Valaki magyarázza meg ezt nekem, ha van egyáltalán értelmes magyarázat, mert ezt nem tudom feldolgozni? Ez a nő vajon ha gyereket szül, azt is azonnal beadja az árvaházba, mert ugye megcsinálni jó volt, de amúgy nem kell...?



2014. aug. 2. 08:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Zsuzsabazsa te aztán komoly vagy! Ugyanazt írtam amit a 19-es, vele egyetértesz, engem meg kötekedőnek tartasz. Azigen!
2014. aug. 4. 08:25
 22/27 anonim ***** válasza:

:DD

Ne haragudj kérdező, de nem egészen azt írtad, amit én, különben nem írtam volna be azt, amit. Én kicsit jobban megválaszoltam és részleteztem és kitértem más dolgokra is, az lehet, hogy te is egyetértesz vele, de lehet nem sikerült így kifejezned. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baj mindannyiunk életében. :) Csak én direkt azért írtam be újra, mert hozzáfűznivalóm volt pár dologhoz, szóval nem egészen ugyanazt írtuk ám.

2014. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazt, de az alapelv ugyanaz volt, veled egyetért, én meg egy szutyok vagyok. Az elvről van szó.
2014. aug. 4. 11:56
 24/27 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha te azt írtad volna amit a 19-es, akkor mint vitatéma fel sem merült volna.


Olvasd el újból a feltett kérdésedet.

2014. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező, nézd a jó oldalát, legalább nem szaporít és posztol ki kutyákat FB-ra! :DD

(Vagyis gondolom.)

2014. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25-ös nem értelek... Pont arról volt szó hogy szaporít és facebookra posztolja...
2014. aug. 4. 19:50
 27/27 anonim ***** válasza:
Látom. :D Arra gondoltam, vagyis azt írtam be viccből, hogy legalább Zsuzsabazsa nem szaporít. Mindegy, nem fontos.
2014. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!