Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugat a kutya, ezért nem kapok...

Ugat a kutya, ezért nem kapok szórólapot, normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért írom ki ezt a kérdést, mert nem tudom hova tenni, kérném a segítségeteket, véleményeteket. Van két kutyám, ugatnak, mint minden más kutya. Ugatja a postást, ugatja a szórólapost, ezért a csekken kívül más nem talál be a postaládámba, aminek a kapun kell lennie, ami kívül volt, azt maga a postás vetette le, hogy nem teheti oda a csekket, ott nem szabályos. Most elkaptam a szórólapost, megkérdeztem, hogy miért nem kapok, az volt rá a válasz, hogy "megesznek a kutyáid"....Szerintetek ez normális? soha senkit nem bántottak ezek a kutyák, teljesen kiegyensúlyozott jelző kutyák. Aki bent volt nálam, mind tudják, hogy senkit nem bántanak, csak ugatnak, mivel beszélni nem tudnak. Ha én is megválogatnám, hogy kit szolgálok ki, kit nem, kirúgnának....Ti mit tennétek, hogy szórólaphoz, reklámújsághoz jussak?
2014. aug. 2. 09:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Leveles láda nyílása az utcán. Többi része belül. A láda körül zárt kerítés. Akkor nem fognak tartani a kutyáidtól.
2014. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
hát szerintem a szomszéd szétolvasott újsága lesz a választás, neten nem szeretem olvasgatni, most nyilván arra kényszerülök, de jobban szeretek lapozgatni. köszi a válaszokat azért, de így, hogy tudom, hogy új a csaj, nem az aki előtte szinte minden nap tett be, így már értem...majd jön új szórólapos...remélhetőleg :D
2014. aug. 2. 10:11
 13/33 A kérdező kommentje:
utolsó, kívül van a kerítésen az egész láda, nem csak a nyílása, ezért nem értem, és kb. fejmagasságba van rögzítve...
2014. aug. 2. 10:12
 14/33 A kérdező kommentje:
ja és a kutya feje se fér ki, csak az orra :)
2014. aug. 2. 10:14
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
A szorolaposnak joga van nem bedobni szorolapot, ha nem erzi biztonsagban magat. Mas orul, ha nem kapja ezt a sok szemetet a postaladajaba.
2014. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha az orra kifér, attól is meg tudnak ijedni. Csináljátok meg úgy azt a részt, hogy az orra se férjen ki. Majd beszélj a szórólapossal, hogy nincs mitől félnie, szeretnél kapni szórólapot.
2014. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Na felraktam a postaláda köré egy vastag műanyag hálót,akkorát hogy a vérmacskám vérmancsa sem fér ki rajta, nem hogy a vérkutyáim vérorra, így legalább nem érheti szó a ház elejét....és várom a csodát :) így kissé megnyugodva, átgondolva nem is azon húztam fel magam, amit mondott,(még ha nem is jogos) hanem ahogy mondta...."mert megesznek a kutyáid", nem azt mondta, hogy fél tőlük és ezt meg azt javasolna, hogy 100%ig biztonságban érezze magát...rögtön a fenn-hang, semmi problémamegoldás....
2014. aug. 2. 11:09
 18/33 anonim ***** válasza:
14%
Én bemennék a hivatalba, hogy nem kapsz szórólapot és büntessék meg a kihordót.
2014. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Azért ez a nincs mitől félni duma nem túl meggyőző.A barátnőm is bíztatott,nincs mitől félnem,mégis odapasszírozott a ház falához a KAJ kutyája.Kérd meg a szórólapost,hogy dobja át a kerítésen.Akkor nem kell közel mennie a kapuhoz.Amúgy meg ami neked biztonságos,nem biztos,hogy a szórólaposnak is az.Az utcánkban zárt kerítés mögött volt két kaukázusi,de már kikerültek azt a szakaszt,mert nem volt biztonságos.Aztán a tuti lerítésre nyomtak később egy magasítást.Gondolom valaki megszívta.
2014. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Én se teszek olyan helyre szórólapot ahol nem megfelelő helyen van a postaláda és hozzáférnek az elmebeteg kutyák. Fröcsög a szájukból a nyál és jönnek neki a kerítésnek úgyhogy nem kockáztatok.
2014. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!