Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugat a kutya, ezért nem kapok...

Ugat a kutya, ezért nem kapok szórólapot, normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért írom ki ezt a kérdést, mert nem tudom hova tenni, kérném a segítségeteket, véleményeteket. Van két kutyám, ugatnak, mint minden más kutya. Ugatja a postást, ugatja a szórólapost, ezért a csekken kívül más nem talál be a postaládámba, aminek a kapun kell lennie, ami kívül volt, azt maga a postás vetette le, hogy nem teheti oda a csekket, ott nem szabályos. Most elkaptam a szórólapost, megkérdeztem, hogy miért nem kapok, az volt rá a válasz, hogy "megesznek a kutyáid"....Szerintetek ez normális? soha senkit nem bántottak ezek a kutyák, teljesen kiegyensúlyozott jelző kutyák. Aki bent volt nálam, mind tudják, hogy senkit nem bántanak, csak ugatnak, mivel beszélni nem tudnak. Ha én is megválogatnám, hogy kit szolgálok ki, kit nem, kirúgnának....Ti mit tennétek, hogy szórólaphoz, reklámújsághoz jussak?
2014. aug. 2. 09:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hú, nem akarod kölcsönadni a kutyáidat? :D Az enyémek vagy nem elég ijesztőek, vagy nagyon határozottak a reklámújságosaink, de mindig mindenből kétszer kapunk, pedig csak a szelektív kukát etetjük vele... :D
2014. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
jaj de jó, végre egy szórólapos!!!! De ha a tulaj felajánlja, hogy ismerd meg a kutyákat, ők is had szagoljanak meg,nyugodt körülmények között akkor te se mennél bele? amint kimegyek, rájuk szólok síri csend van és mennek a helyükre, szóval kezelhető kutyák, ja és amúgy nekik nem fröcsög a szájukból a nyál, csak annyi a gond, hogy beszélni nem tudnak, csak ugatni :D
2014. aug. 2. 11:39
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele ilyesmibe csak akkor ha látszik, hogy nem elmebajos a kutya.
2014. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Akumi, nem adom őket senkinek semmi pénzért se :D :D :D nekem egy kis újságocska is elég lenne :D dugná bele inkább a kapu előtti nagy orgonabokorba vagy bánom is én :D:D
2014. aug. 2. 11:41
 25/33 A kérdező kommentje:
Ha elmebajosak lennének, nem tudnám őket leállítani, és a szórólapos szeme láttára küldtem őket a helyükre, és azonnal szót is fogadtak, ezért nem értem a hozzáállását, így nem jutunk előre....jó mondjuk ő biztos magasról tesz rá, hogy kapok-e lapot, vagy nem....
2014. aug. 2. 11:44
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem a te kutyáidra értettem, hogy elmebetegek. Amúgy még nem találkoztam olyannal aki mondta volna, hogy simogassam meg a kutyáját. Sőt van amelyik rá se szól, hogy ne ugasson meg ne rontson neki a kerítésnek ha éppen kint van az udvaron.
2014. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
nem is úgy értettem, hogy az enyéimre mondtad, csak írtam, hogy ezek nem olyanok, mint amilyeneket írtál. Hát én felajánlottam neki, de nem érdekelte, szívem szerint bepanaszolnám, már csak a hozzáállása miatt is, de nem fogom, mert féltem a kutyáimat tőle (mérgezés), meg mindenkinek van szar napja, lehet én kifogtam....
2014. aug. 2. 11:51
 28/33 anonim ***** válasza:

Hát ha a szórólapos fél a kutyáktól, nem tudsz mit tenni.

Nézd meg neten a szórólapokat.

akciosujsag.hu

2014. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Egy időben nálunk is előfordult, hogy hozzánk sem dobtak szórólapot, (pont azt ami érdekelne minket, minden mást igen). Az utcában mindenki kapott, még az üresen álló házhoz is raktak. Pedig a kutya még csak a kapura se lát. Ha ugat is, lehet hallani, hogy a kert másik végében van. Szerencsére már új szórólaposztó van. A lényeg, hogy vannak olyan emberek, akik másként nem tudnak kiszúrni embertársaikkal. Nem kell mindig a jót feltételezni a másikról, főleg ha ez rendszeresen előfordul.
2014. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Kepzeld, nekem meg idejott dumalni a postas, hogyha megegyszer kint lesz a kutyam az udvaron, nem hozza be a leveleket es a csomagokat. Kulfold, a postas vmi fekete ficko.

Mondtam neki, hogy ha kint van a kutyam az udvaron, akkor en is mindig ott vagyok vele, csak lehet nem lat a bokortol vagy keritestol, kiabaljon es odamegyek.

Meg sose bantott senkit kutyam, nem is ugat, csak hat jatszunk az udvaron, azert vagyunk elvegre kint.

Vannak felnottek, akik nagyon felnek barmilyen kutyatol, sajnos oket nem tudjuk megvaltoztatni, gyerekekkel meg mas a helyzet.

2014. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!