Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugat a kutya, ezért nem kapok...

Ugat a kutya, ezért nem kapok szórólapot, normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért írom ki ezt a kérdést, mert nem tudom hova tenni, kérném a segítségeteket, véleményeteket. Van két kutyám, ugatnak, mint minden más kutya. Ugatja a postást, ugatja a szórólapost, ezért a csekken kívül más nem talál be a postaládámba, aminek a kapun kell lennie, ami kívül volt, azt maga a postás vetette le, hogy nem teheti oda a csekket, ott nem szabályos. Most elkaptam a szórólapost, megkérdeztem, hogy miért nem kapok, az volt rá a válasz, hogy "megesznek a kutyáid"....Szerintetek ez normális? soha senkit nem bántottak ezek a kutyák, teljesen kiegyensúlyozott jelző kutyák. Aki bent volt nálam, mind tudják, hogy senkit nem bántanak, csak ugatnak, mivel beszélni nem tudnak. Ha én is megválogatnám, hogy kit szolgálok ki, kit nem, kirúgnának....Ti mit tennétek, hogy szórólaphoz, reklámújsághoz jussak?
2014. aug. 2. 09:34
1 2 3 4
 31/33 Szilvi & Argos ***** válasza:

Egyszer én is szórólapoztam kutyasétáltatás közben :D Néhány helyen életveszélyes lett volna, így én se dobtam be...konkrétan a kutya vicsorogva dugta ki a fejét a láda felett nekem arcmagasságban :O ha nem vagyok elég gyors, megharap!!!

A legtöbb postás és szórólapos, óra leolvasó fél a nem-bánt kutyáktól is, ugyanis az ilyen kutyák 90% bizony mégse fogad szót és harap!

Beszéld meg az emberkével, hogy már teljesen biztonságos a kerítés és kéred a lapokat :)

2014. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hozzánk is sokáig nem érkezett a posta, a szomszéd adta oda késéssel. Meguntam, bementem megkérdezni, hogy mi a gond. 7 éve volt egy kutyánk, amelyik ki tudott szökni egy darabig ... na ezért nem járt erre a postás. Mondtam neki, hogy az a kutya már nem él, a jelenlegi pedig benti. Azóta van megint posta ... :D Azért tartott ilyen sokáig az ügy, mert a szüleim hiába szóltak, én meg kislány voltam. A szüleim csak annyit mondtak, hogy hozza a leveleket legyen szíves, én pedig konkrétan rákérdeztem, hogy mivel van problémája.
2014. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
még van pofájuk hirdetni a tetves szórólapokat?? majd ha nektek kéne kihordani naponta majd nem tudom mennyire volnátok elájulva a sok szeméttől, ráadásul egy árva fillér plusz nélkül amiből csak a főnökeink profitálnak. szinte ingyen, a levelek meg minden xar mellett. undorító basszus, hogy bezzeg ilyenkor nem rinyálnak hogy védd a természetet a papír alapú számláktól, de tömkelegével nyomtatni a szemét reklámot, aaaz baró. hordjátok is ki akkor mocskos gennyládák. ne a postával hordassátok ki fillérekért akkor. undorító. nem beszélve hogy az embereknek tele ezektől a f***már, hogy tele rakják a postaládájukat ezekkel. le nyeletném velük aki kitalálta ezeket.
2017. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!