Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség kellene táp terén:?

Segítség kellene táp terén:?

Figyelt kérdés
3 kutyám van, de szeretnék nekik jó tápot adni. Az egyik kutyimnak a csirkés tápktól a szájánál nyomokban hullik a szőre. De nem vészesen, és csak azoknál amikben sok a csirke. Tehát nem kellene teljesen csirke mentes, csak ne az legyen benne sok. Olyat szeretnék amiben nincs kukorica. A kukoricásoktól úgy vettem észre befakul a kutyám szőre, ez lehet? Ha lehet akkor gabonamenteset. Úgy lenne jó ha 15 kg-os zsák 12-13 e körül lenne. Ha tudtok olyat ami picit drágább azt is írjátok le légyszi. Sokkal többet most nem tudok rászánni mert felújítunk.De addig is szeretnék nekik jót. Már nagyon sok tápot átböngésztem, légyszi írjatok tippeket. Köszi

2014. aug. 2. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Josera tápok? Mi a festivált adjuk most, bár így hirtelen nem tudom, hogy teljesen gabonamentes-e, viszont halas, nem csirkés.


[link]

2014. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most nálunk is Festivál van. Az összetétele:


baromfihúsliszt; kukorica; rizs; baromfizsír; kukoricaliszt; répapép; lazachús 6,0%,

krumplikeményítő; hidrolizált baromfifehérje; szárított baromfimáj; élesztő;

hemoglobinpor; nátriumklorid; cikóriapor; kálium-klorid; kagylóhúsliszt.


Csirkés és szerintem sok benne a kukorica sajnos. Most kezdett újra megjelenni a kutyim szája szélén a folt, szerintem a csirkétől.

2014. aug. 2. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Taste of the Wild?
2014. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az most egy picit drága lenne :( De később (felújítás után) a listában lesz.
2014. aug. 2. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Brit tápokat ajánlanám.Biztos van bárányos is köztük.
2014. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brit vagy Brit Care


Esetleg a Fides kutyatáp

[link]

2014. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!