Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tavolletemben megtamad...

Kutya tavolletemben megtamad embereket?

Figyelt kérdés
Het hos golden szuka, szerda ota van nalam. Elozo helyen tobb problema is volt vele, a legsulyosabb az volt, hogy tobbszor kiszokott l, felugralt a szomszedokra, ugatta oket es harapott is tobbszor. A gazdainak nem sok fogalma volt a kutyakrol, tekintelyuk abszolut semmi a kutya szemeben es nem is mozgattak tul sokat, bar valamennyit azert setaltak vele rendszeresen. Velem abszolut nyugodt, elso nap mar poraz nelkul setaltunk a parkban, ugyan a harmadik nap parszor beprobalkozott, hogy nem jon vissza, de azt gyorsan lerendeztem. Azota minden oke volt, igazi alomkutya, okos, huseges, baratsagos, engedelmes. Ma viszont rabiztam a baratnomre, egy fel delelottot toltott vele. Mar egyszer vigyazott ra, akkor semmi baj nem volt, most viszont megtamadott tobb embert is, olyanokat, akiket mar ismer. Baratnom szerint nem jatekbol, hanem felelembol es egyiknek ra is fogott a bokajara. Az illetok soha nem bantottak, kozombosen viselkedtek vele. Hogy mi valthatta ki, nem sikerult kideriteni. Baratnom nem tapasztalt kutyas, de volt mar kutyajuk gyerekkoraban es tekintelye is van. Mi lehetett a gond?
2014. aug. 4. 12:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma is megtörtént, de most én is ott voltam. Megint a munkahelyen. Ülünk a kertben és beszélgetünk, valaki arra jön, beszél velünk. A kutya kicsit gyanakodva szaglássza, de minden oké. Elmegy, aztán egy perc múlva jön is vissza, ekkor próbált nekimenni a kutyám. Nem játékból. Persze tiltottam, rögtön abba is hagyta, így nem történt semmi baj. Falkavezérség rendben, bármiről lehívom, letiltom, teljesen problémamentes, néha (eddig összesen kétszer) vannak ilyen kattanásai.
2014. aug. 6. 20:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Azigen!! Golden létére... Durva, remélem sose fogod pároztatni.
2014. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, nem akarok kicsiket tôle.
2014. aug. 7. 08:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó :)
2014. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!