Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás lett a kisfiam a...

Allergiás lett a kisfiam a kutyaszőrre, mi legyen a kutyával?

Figyelt kérdés
A férjem leakarja adni menhelyre, ezt nem engedem meg neki, de én nagyon szeretem a kis vakarcsot, de mivel lakásban élünk és a 3 éves fiam allergiás lett... nem tudom mit tegyek. Már csomó ismerőst körbekérdeztünk, de senki nem tudja vállalni. Egy nagyon szép TK-s, kiállításos golden retriever, akinek van egy alapfokú engedelmes vizsgája.
2014. aug. 8. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyen hirdetési oldalakat pont nem ajánlanék... az első 50 jelentkező szaporító lenne, ami nem jó móka a kutyának (hacsak nem ivartalanított), de ki tudja, lehet, hogy még úgy is vinnék, mutogatni, mint a kölykök anyja/apja. Ne hirdesd meg.
2014. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell akárkinek odaadni!!
2014. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jaj de kár, hogy nem Magyarországon élek, én biztos elfogadnám :(
2014. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagy szemétség lenne megszabadulni ettől az öreg kutyától! A hátralévő néhány évét hadd töltse már a megszokott lakhelyén! Oldjátok meg valahogy, hogy szeparálva legyen a gyerek és a kutya, akkor nem jön elő az allergiája. Amúgy a természetgyógyászok szerint a gyerek allergiájának lelki oka a szülők párkapcsolati problémájára vezethető vissza.
2014. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, van a gyereknek valamilyen tünete, vagy csak a teszt azt mutatta, h allergiás a kutyaszőrre? Mert az én fiam is allergiás a kutyára, de az ég világon semmi tünete nincsen. Ja és a kutyaszőr allergiásoknak csökken az allergiája, ha kutya kerül a közvetlen közelükbe állítólag. Nekünk bevált.
2014. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, ha hülye / kicsit morbid ötlet, de nem szedhetne addig antihisztaminokat a gyerek, ameddig szegény kutyus még él? Nem értek hozzá, ne szedjétek le a fejemet, de abból indulok ki, hogy allergiaszezonban a pollen allergiások is (legtöbbször) tünetmentesek tudnak lenni. Még az is előfordulhat, hogy kinövi, kiskorban előjött allergia még az is lehet, hogy ideiglenes érzékenység, nem "igazi" allergia.
2014. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!