Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vettem a huskymat?

Szaporítótól vettem a huskymat?

Figyelt kérdés
20 ezer forintba került, 6 hetesen hoztam el, most lesz 6 hónapos. Meg fog halni? :( egyszer már megevett egy darazsat és óriásira dagadt a pofija és hányt, de aztán kapott kalcium injekciót és jobban lett. de itt írták sokan hogy beteg lesz. meddig fog élni?

2014. aug. 9. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A beltenyészetből származó gondok mondjuk minden kutyára igazak :D


Itt inkább diszplázia lesz az ami előfordulhat majd nagy eséllyel felnőtt korára.

2014. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

igen, meg fog halni! ahogy te is, én is és mindenki!

a szaporítós kutya is élhet 10-15 évig, és a tenyésztős kutya is meghalhat akár 3 éves korában is, csak kevesebb az esélye


nem kell minden baromságot elhinni, amit a neten olvasol!

2014. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az a nem mindegy hogy élei le azt a 10-14 évet...itt nem mindegy hogy szaporítós é avagy sem nem
2014. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla fényképet! www.kepfeltoltes.hu - és nyugi, élhet sokáig ha szapis akkor is!
2014. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

tessék itt van 3 kép róla :)

2014. aug. 9. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!