Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát utálod?

Melyik kutyafajtát utálod?

Figyelt kérdés

és miért?

én ergo semelyiket , de kiváncsi vagyok , h ti melyikeket


2010. jan. 13. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Sem kutyát,sem kutyafajtát nem lehet utálni! :)
2010. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

tacskó! Mert oknélkül ugy rámtámadt ugy kb 10évesen h alig tudtuk elállitani a vérzést az orromban.ráugrott és tépte mint egy pitbull... így kialakult egy sztereotípia.

Bocsi a tacsi-rajongóktól,ha nekik az van azok biztos nem ilyenek,de nekem volt szerencsém hozzá!

2010. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szeretem a mopszokat. Szerintem undorító ahogy röfögnek és nem tudnak ugatni se rendesen. Nem is kutya :D
2010. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
aha köszi a válaszokat sajnálom a "balesetedet"
2010. jan. 13. 18:46
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretem a kutyákat, így egyik fajtát sem utálom. Legfeljebb egyiket jobban szeretem, mint a másikat a szépsége miatt. És persze vannak fajták, amelyektől kifejezetten tartok. Félek tőlük.
2010. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én max nem tartanék olyan kutyád de nem utálom pölö: kínai meztelen kutya , mopsz , angol bulli , rövidszőrű csivava ,tacskó , basset hound és a shar pei (nem tom h kell leírni sorry)
2010. jan. 13. 18:48
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Én a tompaorrú kutyákat utálom. A mopsz, a francia bulldgo ahogy röfög, egyszerűen felháborító:) A bulldog agresszív és harcias( legalábbis amit eddig láttam). Meg a beaglet, mert olyan ostoba és makacs. Ez a véleményem, senki se álljon neki hülyézni!
2010. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyiket sem utálom. Viszont nagyon kevés kutya van amit szeretek. A mudi, a doermann, és az aussie. A többit nem szeretem ezért nincs és nem is akarok olyan fajtákat. Van amelyiket azért mert nem tetszik a viselkedése, túl makacs, vagy barátságos mindenkivel vagy vadászik. Van egy csomó amit a kinézete miatt nem. Ha pl kopasz vagy rövid az orra, vagya lába görbe, semmilyen extra kinézetet nem kedvelek. És van olyan is amit sztereotípiák miatt vagy az gazdái miatt (túl beképzeltek mert nekik okos kutyájuk van pl "Rex", vagy border). De egyiket sem utálom, mindegyikkel elvagyok. az egyetlen idegesítő ha rosszul viselkedik, arról viszont nem ő tehet... Mindegyikkel kedves vagyok, és játszok velük meg minden csak nekem nem kell...
2010. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát nem lehet utálni, csak a gazdáját.
2010. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fajta szerint utálok vagy szeretek egy kutyát.Az elmebeteggé dédelgetett,neveletlen,hisztériásan sikítozva támadó kutyákat utálom fajtától függetlenül.

Tapasztalatom szerint egyébként a német juhász az a fajta,aminek egyedeivel itt a környéken a legtöbb gond van.Idegbetegek,ok nélkül támadnak,az már csak hab a tortán,hogy nagyon sok közülük púpos hátú,divat miatt nyomorékká "tenyésztett"szerencsétlen.

Persze minderről nem a kutyák tehetnek.

2010. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!