Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajtát utálod?

Melyik kutyafajtát utálod?

Figyelt kérdés

és miért?

én ergo semelyiket , de kiváncsi vagyok , h ti melyikeket


2010. jan. 13. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
egyiket sem utálom, max. nem tetszik a kinézete miatt... A csivava, az agár, a mudi, schiperke... de mindenkinek más tetszik, szóval ízlések és pofonok:) én imádom a bulldogokat:P
2010. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

A dülledt szemű, lógó nyelvű szétszaporított patkányméretű egyedeket utálom-de ők áldozatok. És a kiállítási bulldogokat, a fajtagyőztes egy CACIB-on ott döglődött egész nap a gazdái mellett pedig nem is kellett mozognia se-úgy hörgött azt hittem megdöglik ott helyben és a gazdáik szerint mindig ilyen.

Jaaa-a Bordeauxi dogot nem szeretem, gusztustalan az arcberendezése szegénynek.

DE HANGSÚLYOZOM, A KUTYA MAGÁTÓL MA IS GYÖNYÖRŰ ÉS EGÉSZSÉGES LENNE, MINDERRŐL A TENYÉSZTŐK ÉS A SZAPORÍTÓK TEHETNEK! épp ezért soha nem éreztetem a kutyával ha nem tetszik.

2010. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
nem utálom őket hanem csak inkább nem szeretem: yorki, westi, paotapincsi
2010. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
nem utálom őket hanem csak inkább nem szeretem: yorki, westi, palotapincsi
2010. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem lehet utálni egy kutya fajtát sem. Nekem eddig 5 Kutyám volt/van és mindegyiket imádom/tam. Attól függetlenül, hogy milyen fajta. És a Beagle egyáltalán nem makacs és ostoba! Nekem eddig a beagle-m a leg okosabb és leg szófogadóbb kutyám! Szerintem csak bele kell nézni a szemébe és lehet látni, hogy mennyire értelmes. A makacsság pedig csak azt bizonyítja, hogy van önálló akaratuk és nem olyan kis talpnyalók, hogy minden kívánságodat lesik csak, hogy törődj velük!
2010. jan. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDOM A KUTYÁKAT de nekem a kis ölebek nem valók a nagyobb testűeket szeretem inkább! dE EGYIKET SE UTÁLOM...
2010. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!