Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagumi büntetés ára?

Szenii kérdése:

Kutyagumi büntetés ára?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül, ha nem szedjük fel? Illetve ha ott helyben látja valaki, ismeretlenben fel tud jelenteni és elkezdhetnek nyomozni utánam?

Szeretnék kutyát és elötte minden kis részletet tudni szeretnék.



2014. aug. 15. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szedd fel, nyugodtan! Semmi bajod nem lesz tőle, és igénytelennek mutatod majd magad ha egyszerűen otthagyod a kutyasz.rt. Ha viszont képtelen vagy felszedni akkor ne tarts kutyát. De gyereked se legyen soha, mert ha ehhez nincs gusztusod... Akkor a gyerek pelenkzáshoz se lesz. ;)

Egyébként azt hiszem akár 50 ezerig is terjedhet a büntetés (?) Ezt helyeslem is, hiszen felelőtlenség. Egyébként ha valaki helyben látja, feljelenthet, természetesen.

2014. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ismerősömet 5000-re büntették múltkor a körzetisek emiatt. Az 50 nekem kicsit húzósnak tűnik, lehet akkor van az, ha egy elefántod van, és azután nem takarítassz fel, de ki tudja, bármit el tudok már képzelni..
2014. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én halottam már 5000,10000,30000 is, de aki igényes úgyis felszedi.
2014. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Miért nem szeded fel?
2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabálysértési bírság 5-150ezer forintig terjedő pénzbírsággal súlytható.
2014. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mármint sújtható! :D
2014. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem már a kérdést se, ne is haragudj... Már miért ne szednéd össze???? Miért gondolkodsz egyáltalán ilyeneken? Össze kell szedni és kész. Pont.

Még kutyád sincs és máris azon töröd a fejed, mennyibe kerül majd kibújni a szabályok alól?

Szép...

2014. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos ėn nem kezdek utánad nyomozni,hanem egy figyelmeztetés után a következő a ruhádon fog landolni,ha esetleg előttem hagynád a csomagod.A kutya a tiéd,a kakája is.
2014. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keveset kell fizetni. Ha rajtam múlna tízszer annyira büntetném őket. Micsoda dolog már ez. Oda szarna valaki az ajtód elé , az tetszene? Ennyi erővel az embereket is lehetne hagyni had végezzék el a dolgokat azt utca közepén.
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!