Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szeretnék egy kutyát...

Ha szeretnék egy kutyát karácsonyra, akkor azt mikor kapom meg ellés szerint kb?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kutyát kérek.De nem tudom mikor van a Bichonok ellési ideje csak azt tudom hét után kell elhozni.Akkor mikor kell hogy megkapjam karácsony körül?(utána semmiképp)

Köszönöm a válaszokat



2014. aug. 19. 14:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Léci ne mondd meg hogy mit kérjek karácsonyra.Nem vagyok már kisgyerek.Nem hiszem el hogy csak a pént fújod.Nem akarok felvágni vele de na.Van pénzünk.Zárjuk ezt inkább le ne is írj ide.Köszi
2014. aug. 19. 15:25
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként augusztus és december között nem nagy a külöbség! Simán belefér, a fellángolás. :) Én több éve terveztem a kutyámat, és rengeteget kellett rá várnom. Az utolsó félévben minden héten legalább 3 napot arra szántam, hogy kialakítsam neki a legmegfelelőbb környezetet. Ami könnyen jön, könnyen megy. Egy hétig odaleszel érte, aztán sz.rsz bele az egészbe mert rájössz, hogy a kutyát sétáltatni és tanítanuis kell és nem kerti dísz. A jó dolgokra várni kell, nem így működik, hogy Te csettintesz egyet és ott a kutya.
2014. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
Rendben, nekem mindegy. :) Elhiszem, hogy van pénzetek kutyára, mert nekünk is volt. De a pénz nem minden. Elhivatottság kell! Ha ez megvan benned jöhet a kutya. De akkor szerintem tök mindegy mikor, karácsony előtt vagy után.
2014. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyetlen kennel lesz, ahol bischon fog születni, de csak január elején hozhatod el a kutyust, akkor mi lesz? Csak kérdezem, ha már ennyire ragaszkodsz ahhoz, hogy karácsony után nem lehet. Szerintem keresd fel a bischon tenyésztőket, írj nekik, hátha valakinél most történt fedeztetés.
2014. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
szoktak télen is almok lenni... Tájékozódni kéne mielőtt valaki osztja az észt. Tudtommal kakastavi kennelben is mostanában fedeztetnek/fedeztettek... Az azt jelenti, hogy körülbelül december közepe vége felé van 8 hetes elvihető kiskutya... Csak így kapásból egy.
2014. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

"Jajj emberek.Fogadjátok már el hogy lesz kutyám"


Mi elfogadjuk. Te nem tudod elfogadni, hogy NEM BIZTOS, hogy PONT karácsonyra lesznek elhozható kiskutyák és lehet, hogy januárig várnod kell.

2014. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb tenyésztő nem hoznak le almot karácsonykor,pont azért hogy ne ajándékot kutyákat legyen… általában január után hoznak le almot ha lehetséges
2014. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Elmondtam hogy lehet előbb.De nem szeretném már januárba megkapni.De azért én vagyok a hülye.Hmm okés
2014. aug. 19. 19:42
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Te is anon vagy. Te sem kérsz tiszteletet? Az anon felhasználók mögött is emberek ülnek.
2014. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
de ez még mindig nem rajtad múlik meg hogy mikor születnek kölykök. Körbekérdezősködhetsz a kenneleknél hátha lesz szerencsét, de a tenyésztők(mint már írták) ritkán hoznak le télen almokat.
2014. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!