Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szeretnék egy kutyát...

Ha szeretnék egy kutyát karácsonyra, akkor azt mikor kapom meg ellés szerint kb?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kutyát kérek.De nem tudom mikor van a Bichonok ellési ideje csak azt tudom hét után kell elhozni.Akkor mikor kell hogy megkapjam karácsony körül?(utána semmiképp)

Köszönöm a válaszokat



2014. aug. 19. 14:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Már előre sajnálom a kutyát.

Micsoda hisztis, erőszakos, beképzelt gazdája lesz...

2014. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

hát igen. Ez az egész oldal hűen tükrözi Magyarországot.


5 mondat alapján interneten keresztül leszűrni, hogy hisztis beképzelt. Bráfó. Annyit szeretne, hogy karácsonyra kutyát és jönnek az elítélések.


Számos módja van karácsonyra kutyát kapni, én is úgy szerettem volna régen. Güriztem egész évben, hogy a helye meglegyen. Választottam kennelt. Karácsony előtt 5 nappal el is tudtam hozni. Megvolt az ajándékom. Akkor most én is egy beképzelt hisztis gazda vagyok.


Gratulálok. Nemtudom, hogy irigység mutatkozott meg most számos kommentben vagy mi a szösz.

2014. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
86%
Egy mondatból is le lehet szűrni egy ember jellemét. Jelen esetben egy utólag törölt mondat jól jellemezte a kérdezőt: "egy anont tiszteljek? Ne nevettess"
2014. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyen követelőző nyominak biztos nem adnék kutyát tenyésztőként. Sőt, általában szokták javasolni, hogy Karácsony után vigyék el a kölyköt, mert utána már minden visszatért a normál kerékvágásba, ami kedvez a kutyának. Ja, de akit csak az érdekel, hogy KarácsonyRA pontosan ott legyen a kutya ... De ha kihalt az egész családod vagy te nem ünnepelsz ilyenkor másokkal, akkor nem szóltam. De akkor is egy követelőző erőszakos bunkó vagy, elég volt rá az a pár hozzászólás, hogy ez lejöjjön ...
2014. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!