Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után lett szobatisz...

Mennyi idő után lett szobatiszta a cocker spánieletek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt mondják egy kutya 5 hónap után lesz teljes mértékben szobatiszta. orvos mondta. Nekem westie van 4 hós ,2 hósan került hozzánk és 2 hét múlva teljes szobitiszta v olt.
2010. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem nem cocker spániel volt. De 7 hetesen már ha ürítenie kellet akkor mindig ment az ajtóhoz.
2010. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi egy nagyon jó tenyésztőtől vettük a kiskutyánkat (most 4 hónapos), 10 hetesen hoztuk el, és amikor vittük haza, már kikéredzkedett út közben az autóból, hogy pisilnie kell!

Teljesen automatikusan szobatiszta volt, a tenyésztő nevelésének és lelkiismeretességének hála, kaparta az ajtót, és nyüszögött az előtte, ha menni kellett.

A következő két hétben arra is sikerült rászoktatni, hogy megadott időpontokban ürítsen (napi 4 levitel panelból, evés, ill. alvás után, ez mára kettőre csökkent), így a lakásba is ott merjük hagyni úgy, hogy se pisi, se kaki nem lesz!

2010. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14.46 -tól kérdezem melyik tenyésztő ez meg milyen fajta mert tetszik amit írtál :D
2010. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hali! Írj egy mail címet, és megírom, amúgy angol cocker spániel, és ha jól tudom, tervez nemsokára almot :)

Nagyon igényes kennel, kevés kutyájuk van, és mind bent lakik a házban.

Alom is csak akkor van, ha van elég idejük és anyagi dolguk (mert nem sz*ron nevelik őket, hanem mindenből a legjobbat kapják)! Az árak közép kategóriásnak számítanak, a szülőket mindenre szűretik, de ha akad hibás (here, fog vagy szín) kölyök, jóval olcsóbban, szinte ajándékba is odaadják.

Nagyon rendesek, és mindenben segítenek! Akár éjjel is felhívhatom, ha valami olyan dolog van (volt is rá példa, hasmenése volt a picinknek, nagyon megijedtünk, de kiderült, hogy a férjem szalonnával etette meg, azért).

Csak ajánlani tudom!

2010. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én spánielem 12 hetes most, kb 3 hete kikérezkedik folyamatosan (néha éjjel még bepisil).
2010. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 16. 14:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék a tenyésztőre!
2010. jan. 16. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapos korában hoztuk el és már ösztönösen szobatiszta volt.. Sőt! Ollyannyira, hogy rögtön egy helyre kakilt a kertben
2010. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy körülbelül 2,5 hónap (ő cocker spániel)
2010. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!