Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyának melyik...

Szerintetek a kutyának melyik a jobb? A hám, vagy ha nyakán van egy nyakörv és úgy sétáltatom?

Figyelt kérdés
Van 3 kutyám, 1 idősebb 6 éves és 2 2éves. Sosem volt rajtuk még nyakörv sem, nem vittem el sétálni se soha őket, mert 2 nagy udvar, és egy hatalmas kert van, ahol tudnak szaladgálni, játszani. Egyszer tettem az idősebb kutyámra egy nyakörvet, de nem viseli el, addig vergődött amíg le nem szedtem róla, és inkább nem is erőltettem. Ez kb 1 éves korában volt. A most 2 éves kutyáim se bírják, ha a nyakukon van valami. A hám kényelmesebb nekik szerintetek? Mert szeretném őket elvinni sétálni. Vagy talán a nyakörves megoldás a kényelmesebb a kutyáknak, és próbáljam hozzászoktatni? Mert akkor olyat veszek. :) Köszönöm a normális válaszokat! :)
2014. aug. 22. 02:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A kezembe vittem ki, nem volt rajta semmi. Letettem a földre, és visszaszaladt. :D Az egyik kutyám már kezdi szokni a nyakörvet, az idősebbnek jobb a hám, úgy vettem észre, nem zavarja, a nyakörv viszont igen. :)
2014. aug. 26. 02:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!